Рубрики
РЕПОРТАЖІ Центр творчості дітей та юнацтва

КРОКУЄ КВІТЕНЬ РІДНИМ КРАЄМ

Квітень ласкаво теплом зігріває землю… І хіба ж втримаєш гомінку дітвору за партами та ще й після уроків у школі!? Тому традиційними стають заняття мовно-літературного гуртка «Рідне слово» на свіжому повітрі. Зазвичай вихованці беруть із собою записники, ласощі, воду – і гайда до лісу на околиці Гостомеля разом зі своїм керівником Литвиненко Інною Леонідівною.
Займатися на природі одна насолода: тут і матеріали для віршів про весну, довколишню красу, і розваги та відпочинок на свіжому повітрі. Не забувають діти і про правила безпеки під час перебування в лісі, і про те, що потрібно спостерігати, занотовувати все цікаве з побаченого у свої записнички, адже незабаром зібраний матеріал ляже на папері рядками прозових та поетичних творів.
11 квітня 2016 року вихованці середньої групи гуртка «Рідне слово» разом з керівником відвідали ліс з метою спостереження за змінами, які відбулися в природі саме в першій половині квітня. Результатом екскурсії до лісу будуть дитячі твори-мініатюри на тему «Крокує квітень рідним краєм».

Вихованці гуртка «Рідне слово»