Культурно-просвітницька концертна, шефська робота ІДМШ

Кожен навчальний рік в нашому закладі вирізняється найрізноманітнішими мистецькими подіями, примножуючи творчі надбання креативного учнівського та викладацького колективів. Багато творчих заходів школи вже давно стали традиційними. Так, вже багато років у школі діє музично-просвітницький проект «Університет культури» (кер. Савушкіна Т.П.) для учнів, батьків і всіх охочих дізнатись про видатних виконавців, композиторів і послухати вживу твори у виконанні учнів та викладачів.

Також щороку відбувається багато тематичних концертів: «Музичні пейзажі осені», «Посвята в юні музиканти», «Світом котиться зима», «Линуть весняні мелодії», «Чаруюче мереживо душі», «Пісня, опалена війною» тощо.

Традиційними стали святкування «на сцені» календарних свят та дат. Наприклад, Міжнародний день Музики, День вчителя, День соборності України, День місцевого самоврядування, День працівників культури, День Перемоги та багато інших.

Шефська концертна робота також є невід’ємною часткою мистецького життя школи. Творчі дружні стосунки багато років поспіль склались з Центральною дорослою та дитячою бібліотеками, міською поліклінікою, військовим шпиталем, економічним коледжем, ЗОШ №3, 2 та санаторіями нашого регіону.

Гру і спів наших юних артистів та їх наставників чула не одна столична сцена: Національна філармонія України, Музична академія ім. П. Чайковського, концертний зал Будинку вчених, Будинок актора, Будинок вчителя, Центр культури і мистецтв СБУ, Кіностудія ім. О. Довженка тощо.

Події нашого творчого життя не раз висвітлювались в багатьох періодичних виданнях – газетах, журналі «Пульсар», альбомах та книзі «Київщина – все найкраще дітям», в мережі Інтернет на сайті «Культура Приірпіння».

Більшість викладачів школи є не тільки фахівцями в навчанні дітей гри на інструментах та співу, а ще й зберегли виконавсько-концертну форму і прикрашають своєю грою і співом шкільні, міські, столичні та інші концертні події.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image