Музична родина 2014

muzychnarodyna0003В Ірпені закладається хороша традиція  – проведення напирикінці весни фестивалю «Музична родина». Автор ідеї – Євгенія Петрівна Антонюк, колишній начальник Відділу культури, національностей та релігій.

«Не дивно, що народилася така ідея, – зізнається Євгенія Антонюк, – адже в мене велика родина, і коли вдома всі разом співають і танцюють, то задумуєшся – наша родина не одна така».

Фестиваль був успішно започаткований минулого року. Назва фестивалю характеризує не тільки те, що у ньому беруть участь сім’ями – братики і сестрички, матері та батьки, а ще й тому, що на ньому збираються великою родиною ірпінської музичної школи.

Розпочався захід із привітання начальника Відділу культури національностей та релігій Анатолія Степановича Калинки учасників свята, який пообіцяв підтримувати фестиваль та збільшувати його маштаби.

Серед виступів не можна не відзначити сім’ю Медолиз, які виконали композицію «Русіш» Гретрі Хабіша, двох братиків Кисленків, які заграли на фортепіано «Пісню Зайця і Вовка на карнавалі» з мультфільму «Ну, постривай!», Берегову Аню та маму Світлану, що заспівали пісню «В зоопарку», сестричок Антонюк, які грали та танцювали «Баладу Аделеїди», сестричок Горевих, які зіграли на фортепіано мелодію «Карлсон», сестер Крещуків, які зіграли на флейті та скрипці «Павана» Габрієля Форе, тріо сім’ї Крущуків та Козак, які виконали «Елегію» Металіді та феєричне завершення концерту композицією «Квітковий Дует» Деліба викладачами дитячої музичної школи Наталії Дидикіної та Людмили Степанової з концертмейстром Анатолієм Степановим.

Всі учасники фестивалю отримали подарунки від депутата Київської обласної ради Ігора Борзило, начальниці відділу у справах сім’ї та молоді Алли Іванівни Терещенко, кінотеатру «Перун» та головного редакторки журналу «Пульсар Приірпіння» Юлії Бережко-Камінської.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image