МУЗИКА ЗАВЖДИ

vechirmanivoi27 листопада відбувся вечір, присвячений 60-літньому ювілею Наталі Манівої, завуча із навчальної роботи Ірпінської дитячої музичної школи.

На вечір завітали близько 20 випускників, починаючи з 1976 року випуску і по сьогодні, і кожен радо ділився тим, як саме музика вплинула на його долю. Висловити слова подяки за залучення до дітей до музики зійшлися і батьки випускників.

«Коли приходять круглі дати, дуже хочеться згадати все, побачитися з тими людьми, з якими дружив та створював музику. Дуже хотілося зібрати своїх випускників, адже вчителюю вже 42 роки», – відзначила ювілярка.

Актова зала, у якій проводився вечір, була прикрашена афішами закладів, де неодноразово виступали учні Наталі Дмитрівни: Національної філармонії, Київського Будинку вчителя, Театру оперети (у якій зараз працює одна з випускниць – Олена Колісна) та ін.

У концерті на честь ювілярки взяли участь і випускники школи, які безпосередньо пов’язали своє життя з музикою, і ті, котрі вибрали іншу професію, проте не кидають музикувати для власного задоволення.

«Такі творчі ювілеї – це подія не тільки для школи, але й для міста і всього регіону. Дуже приємно, що зала повна тими, хто не байдужий до мистецтва, яке ми створюємо», – привітала директорка школи Наталя ДИДИКІНА та вручила грамоту за високий професіоналізм у виконанні службових обов’язків та активну життєву позицію.

Наталя Дмитрівна працює викладачем музичної школи з 1975 р., із 1976 очолювала фортепіанний відділ, а з 1984 і по нині – заступник директора з навчальної роботи. За цей час навчила грі на фортепіано кілька сотень учнів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image