Рубрики
ДОКУМЕНТИ/РІШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Відповідно до ст.ст. 211- 215 Закону України «Про культуру» Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади :

— завідувача клубом мікрорайону Романівка (м. Ірпінь, вул. Поповича,1)

Вимоги до кандидатів: — вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатністю за своїми діловими і моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, до 17 грудня 2016 року подає такі документи:

— заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

— автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

— копії документів, що посвідчують особу, копії документів про вищу освіту;

— два рекомендаційні листи довільної форми;

— мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову (м. Ірпінь, вул. Соборна (ІІІ Інтернаціоналу), 183) та електронну (E-mail: i_kultura@ukr.netадреси Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради до 17 грудня 2016 року. Довідки за телефоном : ( 04597) 67-354,  ( 04597) 55-593.

Дата початку приймання документів: 18 листопада 2016 року.

Формування персонального складу конкурсної комісії проводиться не пізніше 30-ти днів після оголошення конкурсу. До участі у роботі комісії запрошуються представники громадських організацій у сфері культури за наданням відповідної заяви.

Начальник відділу культури,

національностей та релігій

Ірпінської міської ради

Євгенія Антонюк

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу клубу мікрорайону Романівка, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, додається.

Умови праці завідуючого клубу м-ну Романівка:                                                                          режим роботи:   — робочий час:

понеділок – четвер: 8:00-17:00

п’ятниця – 8:00-15:45

— вихідні дні: субота, неділя

— обідня перерва: 12:00 – 12:45

Ненормований робочий день. Щорічна основна відпустка: 24 календарних днів .Щорічна додаткова відпустка: 06 календарних днів. Оплата праці: згідно чинного законодавства.

Відомості про матеріально-технічну базу клуб мікрорайону Романівка:

Будівля цегляна, одноповерхова, коридор, глядацька зала, клас вокальної студії, кабінети 1, офісні меблі, сейф, комп’ютер, телефон, господарські приміщення 2, котельня, туалет на вулиці.

Фінансова звітність за попередній бюджетний період  Клубу мікрорайону Романівка

Витрати на утримання клубу Романівка по загальному фонду в 2015 році склали 111,2 тис. грн., з них на заробітну плату  — 60,0 тис. грн..;

Нарахування на заробітну плату – 18,2 тис. грн.

Оплата телекомунікаційних послуг – 0,4 тис. грн.

Оплата газопостачання – 31,6 тис. грн.

Оплата електроенергії – 1,0 тис. грн.

Власні надходження відсутні

Штатна чисельність працівників – 4

На 2016 рік затверджено видатки на рівні 133,3 тис. грн. по загальному фонду