Протокол №1 Засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ

ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ПРОТОКОЛ № 1

 

Засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на вакантну посаду

завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель  

Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради

 

13 листопада 2017 року                                                                                            м. Ірпінь  вул. Соборна,183

10:00                                                                                                                           Центральний будинок культури

 

 

Присутні:

Конкурсна комісія у складі:

Антонюк  Євгенія Петрівна – начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, Бітик Галина Федорівна – головний бухгалтер Централізованої бухгалтерії відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради; Закордонець Леонід Олексійович – Заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки письменників; Єгорова Галина Василівна –секретар правління благодійного фонду «Фонд громади Приірпіння»; Ледньова Тетяна Андріївна – співзасновник благодійного фонду «Фонд громади Приірпіння»; Набок Антоніна Миколаївна – заступник директора Ірпінської міської бібліотечної системи по роботі з дітьми; Оборська Людмила Антонівна – режисер-сценарист сектору забезпечення роботи відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради; Сметанюк Інна Миколаївна – провідний бібліограф методично-бібліографічного відділу Ірпінської центральної міської бібліотеки; Успенська Ольга Ростиславівна – режисер-постановник культурно-оздоровчого центру «Цитадель».

 

Секретар конкурсної комісії: Дронговська Наталія Станіславівна – інспектор з кадрів відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.        

 

Порядок денний:

  1. Про обрання голови комісії;
  2. Про розгляд документів поданих кандидатами на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради на відповідність кваліфікаційним вимогам;
  3. Про проходження кандидатів на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради  до 2-го туру відбору – співбесіди, під час якої вони презентуватимуть проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

 

ВИСТУПИЛА: Дронговська Н.С. ознайомила з порядком денним і поставила на голосування про прийняття порядку денного.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –     9     «Проти»        –  0           «Утримались» –   0                  

 

ВИРІШИЛИ: прийняти порядок денний

 

СЛУХАЛИ : 1. Про обрання голови конкурсної комісії.

ВИСТУПИЛА:  Оборська Л.А. запропонувала конкурсній комісії шляхом відкритого голосування обрати голову конкурсної комісії щодо добору кандидата на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради  –  Єгорову Галину Василівну.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  8                          «Проти»     –  0            «Утримались» – 0 

 

ВИРІШИЛИ: головою конкурсної комісії щодо добору кандидата на вакантну  посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель  Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради шляхом відкритого голосування  обрати  Єгорову Галину Василівну.

 

СЛУХАЛИ: 2. Про розгляд документів поданих кандидатами на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради на відповідність кваліфікаційним вимогам.

 

ВИСТУПИЛИ:

  1. Єгорова Г.В. зазначила, що для участі в конкурсі щодо добору кандидатів на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради подали заяви два кандидати: Кирилишина Ірина Василівна та Каленчук Ірина Олександрівна.

 

  1. Дронговська Н.С. повідомила членів конкурсної комісії про те, що на даному засіданні конкурсна комісія має розглянути подані кандидатами документи на відповідність їх кваліфікаційним вимогам зокрема:

– вища освіта;                                                                                                                                                                        – стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

  1. Єгорова Г.В. ознайомила присутніх з документами кандидатів на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Кирилишиної Ірини Василівни та Каленчук Ірини Олександрівни. Після детального розгляду документів звернула увагу про невідповідність кваліфікаційним вимогам кожного кандидата, згідно кваліфікаційним вимогам, зазначеним у ст. 21-1 Закону «Про культуру».
  2. Закордонець Л.О. запропонував в порядку виключення, в зв’язку з відсутністю інших кандидатів, допустити та заслухати Кирилишину І.В. та Каленчук І.О. на наступному турі конкурсного добору на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

 

  1. Єгорова Г.В. поставила на голосування питання про допуск Кирилишиної Ірини Василівни до наступного туру конкурсного добору на вакантну посаду завідуючого бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради в порядку виключення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  9                     «Проти»          –  0            «Утримались» – 0 

  1. Єгорова Г.В. поставила на голосування питання про допуск Каленчук Ірини Олександрівни до наступного туру конкурсного добору на вакантну посаду завідуючого бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради в порядку виключення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  9                     «Проти»          –  0            «Утримались» – 0 

ВИРІШИЛИ: в порядку виключення, в зв’язку з виробничою необхідністю та відсутністю інших кандидатів,  допустити Кирилишину І.О. та Каленчук І.О до наступного туру конкурсного добору на вакантну посаду завідуючого бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради. 

 

СЛУХАЛИ: 3. Про проходження кандидатів на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради  до 2-го туру відбору – співбесіди, під час якої вони презентуватимуть проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років, який мають на меті очолити.

 

ВИСТУПИЛА: Єгорова Г.В. поставила на голосування питання про допуск Кирилишиної Ірини Василівни та Каленчук Ірини Олександрівни до участі в 2-ому турі добору кандидатів  на посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради для співбесіди, під час якої вони презентуватимуть проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років, який мають на меті очолити .

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» –  9                     «Проти»          –  0           «Утримались» –  0                 

 

ВИРІШИЛИ: Допустити Кирилишину Ірину Василівну та Каленчук Ірину Олександрівну до участі в 2-ому турі добору кандидатів на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської рад для співбесіди, під час якої вони презентуватимуть проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років, який мають на меті очолити .

 

 

Голова  комісії:                                                               ( підпис )                          Г.В. Єгорова

 

Секретар  комісії:                                                              ( підпис)                         Н.С.Дронговська

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image