Сьогодні – Міжнародний день музеїв

Сьогодні – Міжнародний день музеївЩорічно, 18 травня, світова культурна громадськість відзначає Міжнародний день музеїв.
Це професійне свято хранителів загальнолюдської культури й національних цінностей було затверджене в 1977 році за рішенням ХІ Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв, що проходила в Москві й Ленінграді (РФ). Тоді ж запропонували девіз свята: « Музеї – важливий засіб культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами» .
Прийнято вважати, що через музеї суспільство виражає своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи й зберігаючи пам’ятники матеріальної й духовної культури, вони ведуть більшу науково-просвітню й освітньо-виховну роботу.

В Ірпені центральним є історико-краєзнавчий музей, де майже не щодня відбувається щось нове та цікаве. Також у нас працює приватний музей Григорія Кочура. Недалеко від нього, в стінах економічного коледжу також є музей. Національний університет Державної податкової служби також має власний музей. І варто зазначити, що в ряді шкіл міста, також є свої музеї.

Бажаємо усім працівникам музеїв творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатків, здоров’я і щастя й непохитної віри в світле майбутнє України.

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем музеїв!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image