Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Тиждень спорту та розваг в ІрпеніЦього року в Ірпені відбувся ювілейний Тиждень спорту – 15 рік поспіль. Протягом 22-26 червня діти 3-12 років, а також молодь брали участь у змаганнях, спортивних іграх. Організатором проекту є Ірпінська Біблійна церква.

На ранкову програму прийшло більше 400 дітей. Концепція програми відбулася у єврейському стилі – через декорації  з зірками Давида, і елементами ізраїльської культури (глечики, палатки). За участь у змаганнях діти отримували шекелі –  пластикові монетки, які вони старанно збирали у гаманці, для того, щоб в майбутньому обміняти на подарунки з ярмарку.

Починалася програма з ранкової зарядки, яка чудодійним способом надавала ранковим сонним мухам енергії. Із зарядом бадьорості діти відправлялися на станцію розваг, картінг – з маленькими машинками. Кожного дня біблійну історію діти чули від самої Марії, одягнутої у хісон. На ремеслах  робили саморобки, а також прикрашали чохли для своїх майбутніх Біблій. Найспортивніша зупинка – футбол, щодня діти грали в естафети, проходили змагання. Новинкою була станція першої медичної допомоги, де учасники вчилися робити перев’язки, використовували аптечку.  Експеримент – був  цікавий усім юним дослідникам, щодня хіміки проводили ефектні і шокуючі досліди, які діти потім повторювали у групах. Закінчувалося все музичною станцією, де розучували слова і рухи під пісеньки.

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Найцікавіша участь була у лідерів 3-5 років – діти потребували гіперуваги і опіки, але кожен день для них був відкриттям! Завдяки дисципліні і порядку зі сторони вихователів,  діти, які ще навчаються володінню концентрацією, на рівні з старшими проходили станції, співали, гралися і слухали історії.

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Учасникам дитячої програми повезло на один день більше – в суботу вони разом зі своїми батьками продовжили ігри і естафети та нарешті змогли обміняти добротні мішечки шекелів, які назбирали на п’ять днів, на іграшки, солодощі і забавки. А татусі і мами разом з ними могли переконатися, як весело разом проводити час на спортивних днях.

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Молодіжна програма

Щодня збиралося більше 300 чоловік, молодь від 13 років. Деякі з них чітко ішли по своєму профілю – футбол, стрітбол або волейбол. Тут точилися справжні спортивній бої серед хороших і ще кращих, тому не дивно, що кожного дня вигравали інші команди. Паралельно/окремо учасники змагалися у тенісі (настільний і сквош), бадмінтоні, експериментували з лакросом і регбі. Новинкою програми був мінігольф, з справжніми м’ячиками і клюшками для цінителів елітного спорту. А  що робити звичайним середньостатичним малоспортивним людям, наприклад, як я? – Ох, і для нас знайшлася забавка – спеціальні естафети, де команди з трьох гравців пробували себе на різних станціях і заробляли бали. Це було неймовірно весело і ще й давало можливість на рівні зі спортсменами отримати призи і подарунки  на вечірній програмі.

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Кожного вечора на Тижні спорту був спеціальний гість. У понеділок завітав учасник проекту «Голос країни» і фіналіст «Нової хвилі» В’ячеслав Рибіков – душевний музикант і хороший хлопець, який подарував присутнім декілька пісень, в т.ч. «Епіцентр», недавній сингл, а також розказав про своє життя з Богом, як вони разом переживали перипетії проекту і спокуси великої сцени.

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Другого дня відбулася зустріч з військовим капеланом Леонідом Кравцем та  його сім’єю. Зал слухав затамувавши подих свідоцтво чоловіка про спільні молитви з кіборгами в Донецькому аеропорті, про розмови з учасниками АТО. Капелан розказував, яку моральну підтримку давала солдатам сама присутність божої людини в роті. Закінчився вечір загальною молитвою за Україну, за військовців та за майбутнє – молодь.

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

У середу любителі настільного тенісу мали можливість позмагатися з завзятим чоловіком на інвалідній колясці. Не дивлячись, на свої фізичні обмеження, шансів у хлопців було на перемогу небагато – адже перед ними був чемпіон України і міжнародних конкурсів Віталій Попок. На вечірній зустрічі він розказав нам свою історію. Був він звичайним чоловіком, жив, покладаючись на свої сили. Але в результаті ДТП зазнав ушкоджень, через які прикутий до коляски. Знайомі інваліди не сулили йому хорошої долі. Завдяки мудрій дружині і Господу, який прийшов у серце чоловіка, Віталій не склав руки, а почав тренуватися у тенісі. Від моменту, коли йому далося тяжкими зусиллями  зібрати розкидані кульки в гаражі, до перемоги в Лас-Вегасі пройшов час. Зараз він неймовірно надихає спортсменів, які склали руки, усіх інвалідів, які розчарувалися у житті і кожного з залу,  хто почув цю історію.

У четверг театральна студія «Трафарет» презентувала свій перфоманс «Зробити вибір». А на завершення Тижня спорту приїхав музичний гурт «Крик душі».

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

Тиждень спорту та розваг в Ірпені

 

Мета Тижня Спорту – мотивувати дітей та молодь займатися активним відпочинком та турбуватися по моральне виховання у християнських цінностях та патріотичному дусі. Дякуємо усім сім’ям та учасникам тижневого свята!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image