Творчі об’єднання при бібліотеках

КЛУБИ ЗА ІНТЕРЕСАМИ, ЛІТЕРАТУРНІ ОБ’ЄДНАННЯ ПРИ БІБЛІОТЕКАХ ПРИІРПІННЯ

 • Літературна студія «Дебют» при Центральній бібліотеці
 • Любительське об’єднання «Колобок» при Ірпінській міській бібліотеці для дітей
 • Дитячий благодійний проект «Творча майстерня» при Ірпінській міській бібліотеці для дітей під патронатом Асамблеї Громадських Організацій «Розвиток Приірпіння»
 • Гурток арт-терапії «Творчі долоні» для дітей з обмеженими можливостями при Ірпінській міській бібліотеці для дітей у рамках благодійного проекту ГО «Оберіг»
 • Гурток «Чарівний світ рукоділля» для дітей 5-6 класів під патронатом депутата ІМР І.Вишнякова при Ірпінській міській бібліотеці для дітей
 • Книжковий клуб «Книголюб» при Ворзельській бібліотеці
 • Проект «Творче дозвілля у Ворзелі» при Ворзельській бібліотеці
 • Клуб «Господарочка» при Гостомельській бібліотеці
 • Гурток «Питайлик» при Гостомельській бібліотеці
 • Літературний клуб «Струни серця» при Коцюбинській бібліотеці
 • Читацький клуб «Фенікс» при Коцюбинській бібліотеці
 • Гурток «Бісероплетіння» при Коцюбинській бібліотеці
 • Творчий гурток «Орігамі» при Коцюбинській бібліотеці
 • Гурток для юнацтва «Лялька мотанка» при Коцюбинській бібліотеці
 • Клуб «Відродження 2007» при Коцюбинській бібліотеці
 • Гурток «Арт-діскавері» при Коцюбинській бібліотеці
 • Клуб «Здоров’я та краса» при Коцюбинській бібліотеці

ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Літературна студія «Дебют»

Дебют

Слова українського поета Д.Луценка
«Живи, Ірпінь, Парнаса царство, Куток тривожних муз і дум!..»
стали девізом студії, яка продовжує давні літературні традиції Приірпіння. Вона вже 25 років працює при центральній міській бібліотеці.

Біля витоків студії стояли видатні майстри слова — наші земляки А.Хорунжий та Д.Паламарчук. Сьогодні студією опікується українська письменниця Н.Околітенко.

До студії входить більше 20 самодіяльних поетів та прозаїків, різних за віком та уподобаннями, об’єднаних у прагненні до духовного спілкування і творчості. І молодим, і досвідченим є чому повчитися один в одного, адже поезія не має віку. З-під пера студійців вийшло чимало творів, зігрітих душевним теплом, сердечною пристрастю, позначених індивідуальністю почерку. Завдяки плідній праці збагатилась їх творча палітра, змужнів талант, прийшло визнання не тільки на Приірпінні, а й на Україні та за її межами.
У творчому доробку дебютівців вже 15 власних поетичних збірок та 2 альманахи «Первоцвіт». Студійці є активними учасниками літературних вечорів, презентацій книг, зустрічей із молоддю, які проводяться бібліотекою.

Двері студії «Дебют» завжди гостинно відчинені для любителів літератури.
Засідання студії проводяться кожного 3-го понеділка місяця о 16 годині в центральній міській бібліотеці.

Докладна інформація про студійців, їх коротка біографія та вибрані твори Ви можете знайти у розділі Творче ПриірпінняСтудія «Дебют» нашого сайту.

ІРПІНСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Любительське об’єднання «Колобок»

5Заняття об’єднання «Колобок» відбуваються кожного останнього четверга місяця. Під час занять за казками у ігровій формі проводяться вікторини, літературні лото, відео-години, конкурси. Членами любительського об’єднання можуть стати будь-які бажаючі учні початкових класів.

Дитячий благодійний проект «Творча майстерня»

6

«Творча майстерня» чекає на Вас щоп’ятниці протягом року у дитячому читальному залі о 15:00. Пропонуються майстер-класи: малюнок під керівництвом художника, ори гамі, флористика, твістинг, квілінг, ліпка солоним тістом, декупаж, ляльки мотанки, плетіння стрічками тощо. Заняття багатофункціонального творчого гуртка можуть відвідувати діти 1-6 класів.

Гурток арт-терапії «Творчі долоні» для дітей з обмеженими можливостями

7Щопонеділка о 15:00 у дитячій бібліотеці проходять заняття гуртка “ТВОРЧІ ДОЛОНІ” для дітей-інвалідів. Ініціатором гуртка є Ірпінська міська громадська організація “ОБЕРІГ”, керівник Людмила Леонідівна Афанасьєва. Діти та молодь з обмеженими фізичними можливостями займаються бісероплетінням, малюванням, роблять картини з тканини та інших матеріалів, оздоблюють фоторамки та багато іншого.

Гурток «Чарівний світ рукоділля»

89До гуртка входять учні 5-6 класів, які проживають у 7-му окрузі та дітей-переселенців із зони АТО та Криму. Заняття проходять що-вівторку з 15:00 протягом навчального року. В програмі гуртка – плетіння з бісеру об’ємних квітів та дерев, вишивання стрічками, вишивання бісером, нитками, виготовлення ексклюзивних листівок, неповторних прикрас для волосся, на одяг та аксесуарів, квілінг, створення букетів з цукерок тощо.

ВОРЗЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА БІБЛІОТЕКА

Книжковий клуб «Книголюб»

Членами клубу можуть стати всі любителі книжкових новинок. На засіданнях клубу колегіально вирішуються та закуповуються нові книги за рахунок членських внесків. На сьогоднішній день до клубу входять близько 60 книголюбів.

Проект «Творче дозвілля у Ворзелі»

10У рамках проекту проводяться різноманітні виставки, майстер-класи з рукоділля – печворку, декупажу, квілінгу, ляльки-мотанки, м’якої іграшки, газетної соломки. Відвідувати заняття можуть всі бажаючі, як дорослі так і діти, читачі бібліотеки, слідкуючи за оголошеннями.

ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА БІБЛІОТЕКА

Клуб «Господарочка»

До клубу входять дорослі читачі бібліотеки, які цікавляться новинками у веденні домогосподарств. Засідання відбуваються 1 раз на місяць, на яких членів клубу знайомлять з новаціями у кулінарії, сільському господарстві, домашньому квітництві тощо.

Гурток «Питайлик»

Гурток відвідують діти молодшого шкільного віку. На заняттях гуртківці знайомляться з різними цікавими фактами та явищами у природі, тваринному та рослинному світі, навколишньому середовищу. Засідання відбуваються за об’явою 1 раз на місяць, крім канікул.

КОЦЮБИНСЬКА СЕЛИЩНА БІБЛІОТЕКА

Літературний клуб «Струни серця»

Літературний клуб «Струни серця» об’єднує всіх бажаючих дорослих читачів бібліотеки старшої вікової категорії, любителів поезії. Засідання відбуваються 1-2 рази на квартал та присвячені пам’ятним датам літературного календаря. Вечори проходять за читанням поезії у музичному супроводі. Запрошуються члени клубу та гості за попередньою об’явою.

Читацький клуб «Фенікс»

Членами клубу можуть стати всі любителі книжкових новинок. На засіданнях клубу колегіально вирішуються та закуповуються нові книги за рахунок членських внесків.

Гурток «Бісероплетіння»

11Гурток «Бісероплетіння» радо відчиняє свої двері на протязі року кожної середи та п’ятниці з 15 години. На заняттях учні 4-7 класів вчаться навичкам роботи з бісером, виготовляють різноманітні вироби, проводять чаювання.

Творчий гурток «Орігамі»

12Творчий гурток «Орігамі» працює у поєднанні з гуртком «Бісероплетіння» на протязі року кожної середи та п’ятниці з 15 години. Під час занять учні 4-7 класів вчаться мистецтву складання паперу, виготовляють різноманітні вироби. Після занять проходять чаювання.

Гурток для юнацтва «Лялька — мотанка»

13Гурток «Лялька-мотанка» працює з дітьми початкової школи (3-4 класи) кожного вівторку та четвергу з 15 години. На заняттях гуртківці опановують древнє мистецтво виготовлення вузликових ляльок з тканини. Їхні вироби беруть участь у численних виставках народно-прикладного мистецтва, що проходять у селищі.

Клуб «Відродження 2007»

Клуб «Відродження 2007» був створений при Коцюбинській бібліотеці з метою підтримки та допомоги сучасним батькам. Так, кожного вівторку з 1830 до 21 години для всіх бажаючих читачів бібліотеки проходять лекції та семінари з питань виховання дітей, дитячої різновікової психології, свідомого батьківства. Заняття безкоштовні.

Гурток «Арт-діскавері»

Цей гурток був організований при бібліотеці для роботи з наймолодшою категорією читачів – дошкільнятами. Кожної суботи на протязі року діти, під супровід літературного читання казок, ліплять з глини, малюють у різних техніках, грають у розвиваючі ігри.

Клуб «Здоров’я та краса»

На заняттях клубу, які проходять 1 раз на квартал, працівники бібліотеки, на основі періодичних та інтернет-видань ознайомлюють всіх бажаючих дорослих відвідувачів, членів клубу з сучасними досягненнями науки та медицини у сфері здоров’я та краси.