Рубрики
ДОКУМЕНТИ/РІШЕННЯ

Витяг із протоколу № 2 засідання конкурсної комісії щодо добору каднидатів на вакантну посаду завідувача клубу Романівка

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ

ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Витяг із протоколу № 2

 

Засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на вакантну посаду

завідувача клубу мікрорайону Романівка (м. Ірпінь)

Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради

 

21 грудня 2016 року                                                                        м. Ірпінь  вул. Соборна,183

11:00                                                                                                Центральний будинок культури

 

Присутні:

Голова комісії: Єгорова Галина Василівна

Члени комісії:  Бітик Галина Федорівна, Коршак Олена, Ледньова Тетяна Андріївна, Михайленко Тетяна Анатоліївна, Оборська Людмила Антонівна.

Секретар  комісії: Дронговська Наталія Станіславівна.       

 

Відсутні:

Член комісії: Антонюк Євгенія Петрівна – начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

Порядок денний:

 

  1. Про визначення способу голосування членами комісії;
  2. Про проведення співбесіди з кандидатом на посаду завідуючої клубу мікрорайону Романівка  та заслуховування публічної презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.
  3. Про  визначення переможця конкурсу на посаду завідуючої клубу мікрорайону Романівка Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

 

  1. Про підсумки проведення конкурсного добору кандидата на посаду завідуючої клубУ мікрорайону Романівка Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради та призначення її на посаду.
  2. Про закриття засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади клубу мікрорайону Романівка.

СЛУХАЛИ : 3.  Про  визначення переможця конкурсу на посаду завідуючої клубу мікрорайону Романівка Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради

 

ВИСТУПИЛА: Єгорова Галина Василівна поставила на голосування питання про визначення переможцем конкурсу на посаду завідуючої клубу мікрорайону Романівка Водолазко Наталію Володимирівну.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» —  6               «Проти»    —  0            «Утримались» —  0                                

 

ВИРІШИЛИ: визнати Водолазко Наталію Володимирівну  переможцем конкурсу   на посаду завідуючої клубу мікрорайону Романівка Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської  міської ради.

 

СЛУХАЛИ: 4. Про підсумки проведення конкурсного добору кандидата на посаду завідуючої клубу мікрорайону Романівка Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради та призначення її на посаду  керівника закладу культури.

ВИСТУПИЛИ:

  1. Єгорова Галина Василівна – поставила на голосування питання про призначення на посаду завідуючої клубу мікрорайону Романівка Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Водолазко Наталію Володимирівну.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» — 6                «Проти»    —  0            «Утримались» —   0                               

 

ВИРІШИЛИ: Призначити Водолазко Наталію Володимирівну завідуючою клубу мікрорайону Романівка Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

 

ВИСТУПИЛИ:

1.Єгорова Галина Василівна привітала переможця конкурсу на посаду завідуючої клубу мікрорайону Романівка Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

 

СЛУХАЛИ: 5. Про закриття засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади завідуючої клубу мікрорайону Романівка.

ВИСТУПИЛА: голова конкурсної комісії Єгорова Галина Василівна оголосила засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади завідуючої клубу мікрорайону Романівка  закритим.

 

Голова  комісії:                  підпис                         / Єгорова Г.В./

 

Секретар  комісії:              підпис                        / Н.С.Дронговська/