Витяг з протоколу № 2 засідання конкурсної комісії

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ

ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

Витяг із ПРОТОКОЛУ № 2 

Засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на вакантну посаду

завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель 

Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради

 

20 листопада 2017 року                                                                 м. Ірпінь  вул. Соборна,183

11:00                                                                                                Центральний будинок культури

 

Присутні:

Голова комісії: Єгорова Галина Василівна.

Члени комісії:  Бітик Галина Федорівна, Закордонець Леонід Олексійович, Ледньова Тетяна Андріївна, Набок Антоніна Миколаївна, Оборська Людмила Антонівна, Сметанюк Інна Миколаївна.

Секретар  комісії: Дронговська Наталія Станіславівна.       

 

Відсутні:

Член комісії: Антонюк  Євгенія Петрівна, Успенська Ольга Ростиславівна

 

Порядок денний:

 

  1. Про заяву подану на голову конкурсної комісії кандидатом на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради  Каленчук Ірини Олександрівни.
  2.  Про визначення способу голосування членами комісії.
  3. Про проведення співбесіди з кандидатом на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради та заслуховування публічної презентації проекту програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.
  4. Про  визначення переможця конкурсу на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

 

  1. Про підсумки проведення конкурсного добору кандидата на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради та призначення її на посаду.

 

  1. Про закриття засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

СЛУХАЛИ : 4.  Про  визначення переможця конкурсу на вакантну посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради

 

ВИСТУПИЛА: Єгорова Галина Василівна поставила на голосування питання про визначення переможцем конкурсу на посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Кирилишину Ірину Василівну.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 7                «Проти»    –  0            «Утримались» – 0                                  

УХВАЛИЛИ: визнати Кирилишину Ірину Василівну переможцем конкурсу  на посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської  міської ради.

 

СЛУХАЛИ: 5. Про підсумки проведення конкурсного добору кандидата на посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради та призначення її на посаду  керівника закладу культури.

 

ВИСТУПИЛА: Єгорова Галина Василівна – поставила на голосування питання про призначення на посаду завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Кирилишину Ірину Василівну.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 7        «Проти»           –  0            «Утримались» –  0                                 

 

УХВАЛИЛИ: Призначити Кирилишину Ірину Василівну завідуючою бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

 

ВИСТУПИЛА: Єгорова Галина Василівна привітала переможця конкурсу на посаду завідуючої бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

СЛУХАЛИ: 6. Про закриття засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

ВИСТУПИЛА: голова конкурсної комісії Єгорова Галина Василівна оголосила засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади завідувача бібліотеки ім. Д.Бедзика смт. Ворзель Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради закритим.

 

 

Голова  комісії:                  підпис                         / Єгорова Г.В./

                                                     

Секретар  комісії:              підпис                        / Н.С.Дронговська/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image