Жінка – джерело любові

В Ірпені відбувся Обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка – джерело любові».

На початку фестивалю ірпінців та гостей міста привітала начальник відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк. «Пишаюсь тим, що історія цього фестивалю розпочалася саме в Ірпені — прогресивному сучасному місті, яке не забуває та підтримує народні традиції та звичаї», – зазначила Антонюк. 

На заході кожен охочий міг спостерігати за виступами гостей та жителів Ірпеня у тематичному вбранні. Крім того, на фестивалі була представлена колекція автентичного жіночого вбрання. 

Слід відмітити, що фестиваль проводився з метою відродження, популяризації та поширення традицій української культури та збереження історії українського жіночого одягу районів Київщини; підтримки обдарованої талановитої молоді області; виховання духовних, морально-етичних цінностей, любові до України, рідного краю та формування світогляду у підростаючого покоління щодо цілісного сприйняття образу жіночої краси. Символічно, що цей захід був проведений напередодні Міжнародного жіночого дня, адже жінка та її краса стали основою фестивалю. 

Джерело: Правда Ірпеня

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image