ЦЕНТРАЛЬНИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

Центральний будинок культури знаходиться за адресою: вул. Соборна, 183.

Графік роботи:

Понеділок – неділя: 09:00 – 21:00

Соцмережі: Фейсбук.

При Центральному будинку культури працюють студії і гуртки для дітей та дорослих:

Танцювальні студії:

2_bajtq_joСтудія танцю «EMERALD».

ОСНОВИ ХОРЕОГРАФІЇ

Діти з 3 до 6 років вивчають ази хореографії. Заняття ділиться на 3 блоки: розминка, вивчення танцю і партерна частина з розтяжками. Зараз працює 2 групи в цьому напрямку: 3-4 роки і 5-6 років.

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Сучасна хореографія- «танець душі» починається з 6 років. На заняттях більше уваги приділяється партерної частини, розтяжці і додаються акробатичні елементи. Зараз займається 1 група 6-7 років.

ІРЛАНДСЬКА ХОРЕОГРАФІЯ

Ірландські танці починаються з 6 років. Вивчаються танці в м’якому взутті (балетки) і степ (в хард). Особливо увага приділяється позиціях ніг, спини. Займаємося біля станка. Зараз працює 1 група з 7-13 років.

Сайт : http://www.emerald.in.ua/

Група в ВК : https://vk.com/studioemerald

Керівник : Олена Коршак (0638566961)

 

kjb06zdjnu8Дитяча танцювальна студія «Хорошки».

Керівник : Юлія Демещук

Дитяча танцювальна студія «Хорошки» виховує універсального танцюриста!

У програму навчання входять заняття з ЛФК, класична, народна та сучасна хореографія.

З дітками займаються професійні педагоги, учасники відомих українських танцювальних колективів, таких як Національний ансамбль танцю ім. Павла Вірського. Керівник студії Керівник : заслужений артист України, соліст Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, фізичний реабілітолог, фахівець з ЛФК Демещук Андрій.

Заняття йде 1 годину

Наразі функціонує 3 групи:

  • Дошкільнята 4-6 років,
  • молодша група 6-8 років,
  • 1-А клас 8-10 років

Розклад занять:

  • Дошкільнята ПН, СР 17:00-18:00,
  • Молодша група ПН,СР 18:00-19:00,
  • 1 клас ПН,СР 19:00- 20:00 ПТ 19:30-20:30

Сайт : http://www.horoshki-kiev.com/

Група ВК : https://vk.com/horoshki.kyiv

Тел : 096-97-97-625 (адміністратор Катерина)

 

e_kwemeqnua-1Школа східних танців «Гюррем» ( для дорослих)

Керівник : Олеся Василець (095-48-57-084 )

Школа східних танців «ГЮРРЕМ»

Запрошує на танець живота в Ірпені дорослих!

Керівник – Олеся Василець, хореограф-постановник, Чемпіонка України зі східних танців, лауреат та переможець міжнародних конкурсів й фестивалів з класичного та фольклорного танцю живота.

Телефонуйте зараз!

ВК: https://vk.com/public107991737

Контакти: 095-48-57-084

Театральні студії:

Театральна студія «Bravo» керівник : Тетяна Анатоліївна Михайленко  (093) 114-54-83

afisha-bravo

Студія театру та кіно «Ромео і Джульєта» – керівник : Ірина Олександрівна Карпенко(098-828-63-15)

В програмі навчання:

— акторська майстерність

— сценічна мова

— Вокал

— Хореографія

— Майстерність імпровізації

— Робота на знімальному майданчику

Група в ВК : http://vk.com/club33403792

Тел : 098-828-63-15 , 093-135-21-70

 

Вокальна студія «Волошка» – керівник Людмила Волошина (066) 981-47-12

 

 

 

 

 

 

 

 

Школа моделей «M-Models» – керівник Марія Криницька ( 097-946-88-38)

У Вас зростає юна леді і Ви хочете, щоб вона вміла елегантно одягатися і рухатися із грацією? Тоді Вам до нас!

Ваша донька весь час одягає Ваші каблучки і просить нафарбувати їй губи? Тоді Вам до нас!

Ви хочете, щоб у Вашої дитини було яскраве і незабутнє дитинство? Тоді Вам до нас!

У Вас прекрасна дитина, але Ви бачите сутулу спинку? Тоді Вам до нас!

Ваша дочка не пропустила жодного випуску «Супермодель по-українськи»? Тоді Вам до нас!

« M-Models»проводить набір юнаків та дівчат до школи моделей, а також дітей у дитячу групу M-Models Kids

У програмі навчання :

  • акторська майстерність
  • фото позування
  • дефіле
  • стилістика
  • основи модельних зачісок
  • візаж

На Вас чи Вашу дитину чекають :

Покази мод, фотосесії, конкурси краси і багато інших цікавих речей із модельного світу!

Тел : 097-946-88-38, 099-172-01-51

 

Студія образотворчого мистецтва «Зерно» – керівник Олена Анатоліївна Семенова (097) 493-58-25

Дитяча студія. 
Мета:
 навчити основам малюнку і живопису, розвивати і поглиблювати образотворче мислення; готувати дітей до майбутньої професії, пов’язаної з мистецьким напрямком.

Методи роботи з вихованцями індивідуальні, зумовлені віком, здібностями та уподобаннями дітей, схильністю кожного з них до того чи іншого виду творчості.

Працює:

Середа: з 13:30 до 18:00

Четвер: з 13:30 до 18:00

П’ятниця – санітарний день.

Вік учасників: 5-18 років.

 

Клуб англійської культури «English Club»  керівник Олексій Дашковський (066) 095-48-20,  (097) 704- 25-53

— інформаційно-музичні програми;

— знайомство з англомовною культурою;

— англомовна поезія, література і музика.

 

Загальна інформація:

ІСТОРІЯ ЦБК

Центральний будинок культури
Фото: Володимир Шилов

Завершилася Велика Вітчизняна Війна 1941-1945 років. Для відбудови в післявоєнний період країні потрібна була цегла, черепиця, різні будматеріали. Робітничий колектив Бучанського цегляно-черепичного заводу — це місцеві мешканці, та направлені на підприємство через фільтраційний пункт остарбайтери. Вони деякий час проживали в обладнаних кімнатах бувшої конюшні пана Сагатовського – в минулому заводчика цегельного заводу.

Адміністрація заводу стала створювати для своїх робітників умови праці – було збудовано їдальню, в якій також розмістився клуб.
Час ішов. Виникла потреба в будівництві культурно-освітнього закладу для працівників заводу і мешканців мікрорайону. Праця на заводі — це гарячі цехи, невимовна спекота. Адміністрація Бучанського цегляно-черепичного заводу, проявляючи турботу про задоволення життєвих потреб робітників і навколишніх мешканців влітку 1952 року починає споруджувати Будинок культури. Цей красень чи не єдиний, який був побудований у той післявоєнний час в Україні.

7 листопада 1954 – День відкриття Центрального Будинку культури в місті Ірпені. На ньому директор заводу Потапов особливо підкреслив, що це трудовий колектив своїми силами, своїми будівельними матеріалами, за свої кошти для себе і своїх дітей спорудив Будинок культури.

Зовнішній і, особливо, внутрішній стиль оформлення приміщень Будинку культури зачаровував своєю архітектурою, красою та оздобленням. Особливо вражала багатством глядацька зала з м’якими кріслами на 490 місць.

Уже в перший рік у Будинку культури запрацювали 10-15 дитячих і дорослих колективів художньої самодіяльності на безоплатній основі. Тут виховувався хоровий колектив творчих працівників, педагогів музичної студії і керівників та учасників художньої самодіяльності: Ольга Файнікова, Микола Катричко, Ніна Іщенко, Віра Криворот, Феодосій Запорожець… На сьогодні вони продовжують виступати у хорі ветеранів війни та праці «Пам’ять» і в інших художніх колективах.

kuryavyi
Фото з архіву Курявого М.П.

Також тут проводилися обласні та навіть республіканські партійні і радянські засідання, конференції, семінари, огляди художньої самодіяльності та інші масові заходи. У вихідні дні в Будинку культури спільно із РАГсом відбувалася урочиста реєстрація наречених.

Жителі міста приходили сюди із задоволенням, самі брали активну участь у заходах. Це було справжнє свято для всіх. Працівники Будинку Культури організовували цікаву програму «Героев знать, на них держать равнение». Розповідали про подружнє життя, про працьовитість орденоносців, нагороджених на комбінаті за працю медалями та бойовими нагородами за участь у Великій Вітчизняній війні. Переможців нагороджували почесними грамотами, цінними подарунками, готували концертну програму прямо на робочому місці, інколи навіть у нічну зміну!

Для самодіяльних артистів було великою честю прославляти кращих із кращих трудівників підприємства. Зокрема, сімейну династію Русовичів. Особливо цікаво проходили вечори трудової слави, коли директором комбінату був Петро Симоненко. Виступи учасників художньої самодіяльності були відзняті на кіноплівку, яку потім демонструвала редакція українського телебачення-таке було вперше.

23 листопада 1984 року адміністрація Ірпінського комбінату «Перемога» відзначила 30-річчя Будинку культури. 55 кращих учасників художньої самодіяльності було нагороджено грошовими преміями, цінними подарунками, почесними грамотами та пам’ятними стрічками.

З кожним роком Будинок культури наповнювався новими мистецькими колективами. Було створено ансамбль пісні та танцю «Зорецвіт», учасниками якого стали працівники к-ту «Перемога» та молодь мікрорайону. Велику допомогу у організації ансамблю пісні і танцю надав молодий комсомольський лідер Василь Пікулик, який запросив керівниками своїх друзів: Ніну Чуприну, Володимира Дикого та його дружину Марину Богданівну. За активну творчу діяльність колективу ансамблю «Зорецвіт» було присвоєно звання «народного». Ансамбль виступав з концертними програмами у навколишніх містах і селах та на сценічних площадках Києва.

DSC05178
Фото: Володимир Шилов

Щоб зберегти це духовне вогнище, його неповторність, був проведений ремонт внутрішніх приміщень, перекрито дах; дещо пізніше повністю замінили крісла глядацької зали на м’які. На це використалося близько одного мільйона гривень.

У 2009 році Будинкові культури виповнилося 55 років. Його значущість і величність зростає з кожним роком, бо це дійсно споруда «народом – для народу».

Після приватизації, яка була проведена з порушенням закону про приватизацію, Будинок культури повернуто у власність громади, тим, хто його будував-працівникам заводу та мешканцям міста Ірпеня.

DSC08863

Багато років поспіль директором Будинку культури працював Микола Пилипович Курявий – людина, яку знають і поважають за його працелюбність, небайдужість до всього, що стосується цього закладу та усіх людей, які тим чи іншим чином із ним пов’язані. Зараз Миколі Пилиповичу за 80 років, але він і досі активно працює (тепер уже в якості завгоспа) і є незамінним – мудрим і досвідченим — працівником Будинку культури.

У серпні 2011 року на посаду директора цього закладу начальником Відділу культури і туризму Антонюк Є.П. була запрошена Юлія Бережко-Камінська – журналіст, громадський діяч, поетеса, авторка декількох книжок та переможець літературних конкурсів (всеукраїнських і міжнародних). Новим витком у діяльності клубу стало започаткування напрямку, який отримав назву – Мистецький центр «Камертон», аби задіяти нові творчі особистості регіону та доповнити новими мистецькими проектами культурне життя регіону.

Громада Приірпіння жваво відгукнулася на запропоновану ідею, долучилася до її втілення і спільними зусиллями започаткувала і підтримує чимало нових клубів, студій, проектів. У закладі, окрім народної творчості, почав розвиватися академічний напрямок; театральне мистецтво, проводяться вечори класичної музики, оперного співу, спонтанної творчості, поезії тощо.

Vodolazko
Фото з архіву Водолазко Н.

У серпні 2012 директором призначили Водолазко Наталію Володимирівну, режисера, драматурга, сценариста, художнього керівника музично-драматичного театру «Карнавал».

Центральний будинок культури має бути справжнім культурно-мистецьким осередком сьогоднішнього дня, місцем, де втілюються високі задуми і кожен може проявити свою неповторну творчу індивідуальність, направлену на розкриття Краси, Гармонії і Любові, куди можна у вихідні прийти усією родиною і почерпнути заряд позитивного настрою і гарних вражень.

Кредо закладу – слова відомого мислителя Павла Флоренського: «Культура – це мова, яка об’єднує людство».

29 січня сесія міськради Ірпеня підтримала ініціативу Міськвиконкому щодо скорочення штатної чисельності апарату самого Виконкому та Відділу культури. Зокрема, Виконком скоротив свій штат на 20 %, Відділ культури – на 30%.

Скорочення торкнулося бібліотек – із 21 ставки було скорочено 4,5. Також зменшено штат працівників Центру методичної та культурно-масової роботи відділу культури (скоротили 6 із 15), скорочено посаду заступника начальника відділу та 3-х бухгалтерів.

Загальна логіка скороченнь Виконкому та Відділу культури така: люди, які залишаться працювати, матимуть більше навантаження, але ж і більшу зарплатню. Вивільнені кошти спрямують у фонд оплати праці (Як відомо заробітні плати в зазначених бюджетних структурах наразі є досить малими).

Це рішення продиктоване сьогоднішньою політикою Уряду щодо оптимізації діяльності управлінських структур і забезпечення підвищення мотивації праці, що має сприяти ефективності діяльності кожного спеціаліста.

В 2015 році директором ЦБК стала Ольга Моторя.

В серпні 2016 директором ЦБК стала Михайленко Тетяна Анатоліївна —  режисер, художній керівник театральної студії «Bravo» .

Освіта: Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Спеціальність: «Театральне мистецтво».

Кваліфікація: організатор театральної справи, викладач.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв м. Київ.

Спеціальність: «Театральне мистецтво»

Кваліфікація: режисер театральних видовищ і шоу-програм.

У 2006 році на базі Центрального будинку культури створила театральну студію «Bravo», яка наразі є переможцями та лауреатами багатьох театральних форумів та конкурсів.

 

лютий, 2017

Добавить комментарий