Рубрики
Будинок культури «Чотири леви» ВИСТАВКИ

Баланівські діти навчаються паперовому декору

Вони можуть бути маленькими і ніжними, або ж зухвало великими і яскраво помпезними – обирайте, що прикрасить ваше свято.  9 листопада 2016 року у Будинку культури «Чотири леви» пройшов майстер-клас з виготовлення паперових квітів.

З першого погляду техніка виготовлення такого декору може видатися дуже простою. І цей перший погляд вас не обманює. У створенні паперових помпонів справді немає нічого надскладного! І наступний майстер-клас від Альони Артюхової це довів. Все що було потрібно – це креповий папір, скотч, дріт, клей, ножиці та паличка для стебла.

Альона Олександрівна є вчителем початкових класів, але у декретній відпустці. І як тільки знаходиться вільна хвилина, відразу починає займатися декором. На сьогодні у її колекції: паперові троянди на стійці до двох метрів, помпони, піньяти, об’ємні цифри і букви на свята.

  • Любов до рукоділля у мене з дитинства, завжди любила робити подарунки своїми руками ніж купувати – каже майстриня. – Ось і вирішила свій талант не тільки розвинути, але і передати іншим. Зараз набираю дітей в гурток «Подарунок своїми руками». Заняття будуть проходити в Будинку Культури «Чотири леви» за адресою смт. Гостомель, вул. Остромирська (Радгоспна), 37. У моїй групі дозвілля дітей пройде з користю!

Слова про дозвілля вже були доведені, коли безліч дітей, які були присутні на майстер-класі, з великим задоволенням та щирою посмішкою  вчилися новій справі.

  • Я дуже вдячна за можливість проведення такого чудового майстер-класу для діток, у першу чергу директору Леоніду Григоровичу Драпу та всій адміністрації Будинку культури «Чотири леви», які посприяли його проведенню. З цього моменту діти починають вчитися творчо мислити, створювати свої маленькі шедеври. Всі створені роботи в першу чергу будуть корисні для самої дитини, його сім’ї і головне, напевно, для всіх батьків, зайняти свою дитину цікавою і корисною справою, захистивши її від негативного впливу вулиці або інтернету.

Тож, ми бажаємо творчих успіхів усім учасникам майстер-класу більше паперових ідей та їх успішного виконання!

Джерело: Зоря Приірпіння