Рубрики
АНОНСИ Ансамбль старовинної пісні «Джерело» Ансамбль української пісні «Перевесло» Будинок культури (Коцюбинське) Будинок культури «Чотири леви» Ворзельський ЦК «Уваровський дім» Народний вокально-хоровий ансамбль «Ірпінчанка» Народний хор «Криниця» Народний хор ветеранів війни та праці клубу «Пам’ять» ПАРКИ Центр методичної та культурно-масової роботи Центр творчості дітей та юнацтва

Де себе розважити в Ірпені на вихідних?

Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, для жителів та гостей міста Ірпеня з метою організації культурного відпочинку в парках та скверах організовує музичні години за участю творчих колективів відділу культури, та майстер-класи майстрів декоративно-прикладного мистецтва. 5-7 червня своїм чарівним співом порадував присутніх самодіяльний вокальний ансамбль «Перевесло» Уваровського будинку культури (смт Ворзель), та народний хор ветеранів війна та праці «Пам’ять» МБК м. Ірпеня. Минулих вихідних (12-14 червня) на присутніх чекав виступ самодіяльного жіночого вокального ансамблю «Блиставчани» с. Блиставиця, самодіяльний ансамбль старовинної пісні «Джерело» МБК м. Ірпеня та народного хору «Криниця» Центру творчості смт Гостомель.

Де себе розважити в Ірпені на вихідних?Також для дітей проводились майстер-класи з плетіння Мандали з ниток, заплітання кіс, прикрас із полімерної глини, аквагриму, розпису Мехенді та ін. 19 червня  у парку ім. В. Правика з 16:30 – 18:00 відбувся  концертний виступ вихованців та педагогів Ірпінської дитячої музичної школи.

На цих вихідних (20-21 червня): 20 червня виступ самодіяльного жіночого вокального ансамблю «Барви», смт Коцюбинське (парк ім. В. Правика – 16:30-17:30 год., парк «Дубки» 17:30-18:30 год.), 21 червня всі охочі зможуть послухати виступ народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Ірпінчанка», МБК м. Ірпеня (парк ім. В. Правика – 16:30-17:30 год., парк «Дубки» 17:30-18:30 год.).

До відома усіх ірпінчан та гостей міста! Кожної суботи в парку ім. В. Правика для наймолодших з 10:00 – 13:00 год. відбувається культурно-розважальна програма.