Рубрики
Ірпінська дитяча музична школа Ансамбль старовинної пісні «Джерело» Дитячий хореографічний ансамбль танцю «Едельвейс» КОНЦЕРТИ Міський будинок культури Народний хор ветеранів війни та праці клубу «Пам’ять» ПАРКИ РЕПОРТАЖІ Центр методичної та культурно-масової роботи Централізована бібліотечна система Центральний будинок культури Чоловічий народний муніципальний ансамбль «Ясени»

День міста. День другий

2denmista000013 вересня святкування Дня Міста продовжилося у міському парку «Перемога». З 12:00 години тут проходили найрізноманітніші виставки, тематичні експозиції, дитячі майданчики та ярмарки. Під народний спів ансамблю старовинної пісні «Джерело» ірпінці ласували домашньою їжею, приготовленою за давніми українськими рецептами.

Урочистості розпочалися зі вшанування загиблих герої ірпінців під час АТО, яким дитячий хор Ірпінської музичної школи присвятив свій виступ. А також хвилиною  мовчання  пом’янули загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників бойових дій на сході України.

З привітальним словом перед ірпінцями виступив в.о. міського голови Богдан Мельничук: «Сьогодні наша 40 000 громада святкує 112-ту річницю з дня утворення Ірпеня. Це вашими руками, руками ваших батьків та дідів невеличке селище на західному підступі до столиці перетворилося на сучасний центр з розвиненою потужною промисловою базою та інфраструктурою. Дві тисячі підприємств, більше семи тисяч приватних підприємців – є надійною базою для розвитку і процвітання Ірпеня».

Він із сумом наголосив на тому, що  впродовж останніх років Ірпінь згадувався у перших рядках інформаційних випусків не завдяки трудовим здобуткам містян, а виключно через гучні афери та земельні скандали. Попри все він побажав ірпінцям на найближчих виборах обрати достойного керівника, який працюватиме в інтересах громади, а не на власну кишеню.

Із привітаннями до Дня міста виступили також перший заступник міського голови Микола Головкевич, Ворзельський селищний голова Олександр Венгрик, Гостомельський селищний голова Анатолій Кириченко, Коцюбинський селищний голова Вадим Садовський, депутат Київської обласної ради Наталія Семко, вчений секретар Національного університету ДПС України Олександр Сластьоненко, голова Ірпінської організації ветеранів Афганістану Ігор Пасасюк та Ірпінський військовий комісар Сергій Кайдан.

Традиційно в День міста вітали кращих працівників та жителів міста, багатодітні сім’ї, довгожителів, золотих ювілярів тощо.

Після урочистої частини святковий концерт розпочався із подарованої Ірпеню пісні від Заслуженого Діяча Мистецтв України, Народного артиста України Олександра Злотника.

«Я хочу вам презентувати пісню про Ірпінь. Місту сонця, місту повітря, місту прекрасних людей, — сказав Олександр Злотник. — Я довго думав, у якій формі його написати. До прикладу, гімн міста Києва «Як тебе не любити Києве мій» — вальс. А тепер й Ірпінь матиме свій ірпінський вальс».

Посвяту місту виконав Народний  артист України Фемійя Мустафаєва із камерним хором Київського Інституту Музики ім. Р.М.Глієра (художній керівник хору Заслужений Діяч Мистецтв України Зоя Томсон).

Ще одним подарунком для міста стала мистецька акція — скульптурний пленер «Мій Ірпінь» — у парку «Перемога» організований ГО «Мій Ірпінь». З 12 вересня по 18 жовтня 2014 скульптори виготовлятимуть шість фігур, присвячених історії та сучасному розвитку міста. У подальшому їх планують встановити у місця відпочинку, парки та площі. Презентацію пленера проводитиме Заслужений Художник України Микола Білик.

Сюрпризом для ірпінців став приїзд відомого козака Михайла Гаврилюка. Як признався козак, він вперше в Ірпені та вельми вражений доброзичливістю мешканців міста. Козак Гаврилюк побажав здоров’я всім ірпінцям та їх сім’ям.

Цього року для ірпінців співали народний хор ветеранів війни та праці «Пам’ять» (художній керівник колективу Вадим Зеленюк) із акомпаніатором Володимиром Королем, вихованці вокальної студії «Волошка» та народний муніципальний чоловічий вокальний ансамбль «Ясени», танцювали хореографічний ансамбль «Едельвейс» та студія сучасного естрадного танцю «Жардін де ля данс». На завершення свята запалювали усіх вибухом емоцій духовий оркестр «Файні хлопці» та культурно-мистецький центр «Сузір’я» НУДПСУ.