Рубрики
ВИСТАВКИ Вокально-інструментальний гурт «Перевал» КОНКУРСИ КОНЦЕРТИ РЕПОРТАЖІ Студія образотворчого мистецтва «Зерно» Студія танцю «Emerald» ТВОРЧІ ВЕЧОРИ ФЕСТИВАЛІ Центральний будинок культури

День відкритих дверей у ЦБК

Вже, мабуть, традиційно другий рік поспіль в рамках Тижня культури в Центральному будинку культури Ірпеня, який є своєрідною візитною карткою міста, пройшов День відкритих дверей.

Цього разу, 12 листопада , захід розпочали з дискотеки, після якої школа моделей M-Models провела конкурс краси міні-міс. Участь в ньому взяли чотири дівчинки: Саша Панаріна, Яна Чуприна, Анастасія Ткачук, Аріна Кривоус. Маленькою приємністю для мене особисто стала перемога моєї фаворитки Насті Ткачук і гордість її мами.

Результати конкурсу краси:

Саша Панаріна – Міс тендітність;

Яна Чупріна – Міс грація;

Аріна Кривоус – Міс чарівна посмішка;

Анастасія Ткачук – Переможниця конкурсу міні-міс.

 Під час пауз глядачів розважав чудовим співом голова журі міні-міс 10-річний Кирило Черпіта. Він виконав пісні відомої співачки Адель, Ріани, «Шоу маст гоу он» Фрелді Мерк’юрі і фанкову пісню Джеймса Брауна «I feel good».

На стінах були представлені малюнки студії образотворчого мистецтва «Зерно» і художньої студії зразкового театру естради «Фабрика зірочок».

Фото виставки ТУТ.

О 17:00 почався відкритий урок-майстер-клас з дефіле. Частково це була репетиція постановок дефіле ученицями модельної школи, але знайшлися сміливиці із залу, які приєдналися до репетиції модного показу не зважаючи на відсутність досвіду. Дуже швидко до «новеньких» прийшла впевненість в собі і проявився талант.

З неприхованим інтересом за відкритим уроком Студії ірландського танцю «Emerald» споглядали батьки учениць молодших груп. Присутні дізналися багато про особливості цього стилю, про те, як з’явилася назва студії, яка перекладається як «смарагд», і про те які м’язи працюють тільки під час виконання ірландського танцю.

Від танців одразу перейшли до співу. Майстер-клас з вокалу проводила солістка Головного Управління Національної Гвардії України Олена Єршак. За яким одразу всіх охочих було запрошено позмагатися у караоке від зразкового театру «Фабрика зірочок». Не обійшлося без дитячих сліз, адже у фінал відібрали лише трьох. Всім фіналістам вручили призи, а переможниці  – ще й грамоту.

Закінчився День відкритих дверей творчим вечором гурту «Перевал». Перед переповненою залою музиканти, як завжди грали «в живу». Першою заграли пісню, текст якої написав побратим виконавців Володимир Симоненко, – «Афганська тема».

Фото ТУТ.