25 лютого відбулась мега подія у культурно-мистецькому житті нашого міста, а саме, відкриття 9-го Всеукраїнського хореографічного фестивалю «MEGA STAR — 2017» в Ірпені.Суддівську колегію Фестивалю очолює Заслужений артист України Григорій Миколайович Чапкіс, який все своє життя присвятив танцювальному мистецтву і з великою радістю, протягом багатьох років, відвідує цей, вже традиційний, фестиваль і наше місто.
Фестиваль «MEGA STAR» в Ірпені
![](http://irpinculture.org.ua/wp-content/uploads/2017/02/8278633890444038_n.jpg)