Рубрики
Ірпінський історико-краєзнавчий музей АНОНСИ ВИСТАВКИ РЕПОРТАЖІ

МАЙДАН В СЕРЦІ УКРАЇНИ

maidanvserciukrainy0000Ірпінський історико-краєзнавчий музей запрошує на фото-виставку «МАЙДАН В СЕРЦІ УКРАЇНИ» присвячену Євромайдану.

На виставці представлені фотографії як і художника, так і безпосередньо самих майданівців.

Свої фото-роботи миттєвостей Майдану представив викладач Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука Орест Пасіка.

«На сьогодні я працюю на Хрещатику, довгий час жив в цьому районі, тому пам’ятаю революцію студентів та Помаранчеву революцію, — пригадує фотограф. — На ЄвроМайдані були мої студенти, Слава Богу залишилися живі, хоча були поранені та покалічені».

maidanvserciukrainy0004

На фотографіях Ореста Пасіки показані місця ще до того, як були спалені під час штурму 20 лютого.

«Хочеться, щоб виставка на таку тему була остання, — зізнається Орест Пасіка, — щоб у наступних виставках ми виставляли Хрещатик з молодими дівчатами, матерів з дітьми, наших онуків. Хочеться, щоб цей жах закінчився».

maidanvserciukrainy0002

До участі у виставці також приєдналися інші ірпінці, учасники Майдану, які стояли на передовій під час подій на вул.Грушевського та встигли сфотографувати те, що відбувалося довкола них.

А нещодавно фонд музею поповнився ще одним експонатом, який працівники музею вирішили також долучити до виставки. Хлопці із самооборони Майдану завітали до ірпінського музею та подарували каску, на якій залишили свої підписи.

maidanvserciukrainy0003