Новий сезон «Камертону» відкрито!

Камертон22 березня в Центральному будинку культури м. Ірпінь відбулася презентація книжки творчого тандему поета Юлії Бережко-Камінської та фотохудожника Володимира Шилова «Так хочеться жити». Спочатку збірку планувалося назвати «На повне серце». Та, всотуючи чорнила болю останніх подій і виплескуючи їх на сторінки, сама собою на перше вийшла місце філософія життя.

Як зазначила ведуча вечора Людмила Лозова, коли читаєш вірші Юлії Бережко-Камінської – здається, ніби саме небо промовляє до тебе, сходячи зі сторінок її книжок. І, можливо, тому всі, хто брав участь у концерті, були навдивовижу піднесеними та щирими. Навіть міський голова Володимир Карплюк заговорив цього вечора віршами.

Музики на вечорі було – не переслухати. Віршів – не переказати. Хтось навіть записував уподобані цитати собі до блокноту під час концерту. Довго не вщухали оплески після дебютного виступу Олі Камінської. Володимир Шилов закликав у власній пісні на слова Юлії Бережко-Камінської «Говорити квітами».

Цей захід став водночас із відкриттям нового сезону мистецького центру «Камертон». Не зважаючи на те, що за роки існування «Камертону» Юлія Бережко-Камінська організувала і провела тут більше сотні концертів, – це її перший власний вечір у стінах Центрального будинку культури.

Джерело: Київщина туристична

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter Captcha Here : *

Reload Image