Рубрики
НАШ КРАЙ ПАРКИ

ПАРК ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ПРАВИКА

19 грудня о 13.00, у День Святого Миколая, відбулося урочисте відкриття оновленого міського парку ім. В. Правика в Ірпені.

Ми вже усвідомлюємо, – що люди, котрі проживають у красивому та чистому середовищі мають велику ймовірність змінюватися і набувати таких чистих і прозорих рис, – як щирість, сердечність, милосердя. А діти, котрі виростуть серед краси та охайності будуть мати високе почуття любові, поваги та відкритості до всього оточуючого!

Цей парк має ім’я великої, героїчної особистості – Володимира Правика.

Він був одним з учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Ця мужня людина, борючись із силою вогню – загинула, після високої дози опромінення. Ми повинні пам’ятати наших героїв, шанувати, уславляти…

Оновлюючи парк – ми оновлюємо пам’ять людей, котрі, захищають життя наступних поколінь не шкодуючи власного.

На урочистому відкритті парку були присутні: Ірпінський міський голова – Володимир Андрійович Карплюк, Батьки Героя Радянського Союзу, Володимира Правика – Наталія Іванівна та Павло Олександрович Правики, та багато мешканців і гостей нашого міста.

P1320703

Шановні мешканці Приірпіння та гості міста, прогулюючись парком – розкажіть своїй дитині та онуку про героїчну особистість – Володимира Правика!

Оновлюймо пам’ять про наших героїв! Пожежні 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ірпеня урочисто поклали квіти до пам’ятника Героя, після чого мер міста – Володимир Карплюк разом із Святим Миколаєм перерізав символічну червону стрічку.