Рубрики
КІНО НАШ КРАЙ РЕПОРТАЖІ

Про ірпінський кінотеатр

Що ви знаєте про ірпінський кінотеатр? Гадаєте, що він не заслуговує вашої уваги? – Помиляєтеся. У нього довга і гарна історія, а ще – найкращий звук в Україні!

Про ірпінський кінотеатрУ 1966 році мешканці Ірпеня нарешті приєдналися до багатомільйонної армії кіноглядачів і поціновувачів мистецтва кінематографа. Відкрив свої двері для всіх бажаючих – кінотеатр «Ірпінь». За довгі роки роботи були продемонстровані тисячі кінофільмів, а вдячними залишилися мільйони глядачів. Але 90-ті роки стали справжнім випробуванням і привели до повного знищення культури відвідування кінотеатрів.

Про ірпінський кінотеатрЗ настанням нового тисячоліття став очевидним перехід на нові стандарти кінапоказа. Завдяки інвестиціям компанії «Перун» у 2002 році була проведена реконструкція кінотеатру і встановлені сучасні системи кіно- і звуковідтворення. В результаті чого 13 вересня 2002 відкрив свої двері для глядачів вже новий кінокомплекс з новою назвою – «Перун».

Пройшло 9 років, було прийнято рішення знищити старий Про ірпінський кінотеатркінотеатр, який став збитковим. Але четверо друзів вирішили створити нове кіно в Ірпені – так, 3 травня 2012 року з’явився «Перун 2.0». Відмінною рисою якого став звук – один з кращих в Україні! У залі встановлена новітня система DOLBY DIGITAL Surround EX. Установка звуку відбувалася під керівництвом провідних фахівців з акустики, використовувалися кращі акустичні матеріали в обробці залу. Кінотеатр обладнаний за всіма вимогами THX Laboratories, що сертифікує кінотеатри в Америці і в Європі.

Великі екрани – 6х11 метрів зі сріблястим покритям для фільмів, як у 2D, так і у ЗD форматі, два затишних зала на 80 і 81 місце з комфортними кріслами та потужний кондиціонер – все це разом дозволить отримати справжнє задоволення від перегляду стрічки. У холі є бар, у якому можна отримати традиційний набір: поп-корн, кола, чіпси, кава та ін.

Про ірпінський кінотеатр, Перун, Ірпінь

Про ірпінський кінотеатр

Про ірпінський кінотеатр

Про ірпінський кінотеатр

Про ірпінський кінотеатр

Про ірпінський кінотеатр

Про ірпінський кінотеатр

 

Про ірпінський кінотеатр

Про ірпінський кінотеатр, Перун, Ірпінь

Про ірпінський кінотеатр, Перун, ірпінь

Завітайте в кіно: Ірпінь, вул. Соборна, 105-а.

Телефон: 050-572-22-59, 093-769-43-44, 097-440-17-30

Джерело: ПІ