Рубрики
РЕПОРТАЖІ Центральний будинок культури

РІЗДВЯНА ВИСТАВА ВІД МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

vidserciadosercia00111 січня 2014 року в Центральному будинку культури відбулося свято для дітей, яке організували учасники Міжнародного благодійного фонду «Від серця до серця». Новорічно-різдвяне свято завжди асоціюється з святковими розважальними програмами, які тішать малечу та її батьків. Цього разу чекали на маленьких глядачів різдвяна вистава, вітання від організаторів і, звичайно, подарунки.

Керівник фонду «Від серця до серця» Микола Ревтов привітав присутніх з новорічно-різдвяними святами. «Щодня, а особливо у свята, ми маємо чудову можливість виявити свою любов до Бога і до свого ближнього та підтвердити нашу віру на конкретних вчинках милосердя та допомоги тим, хто її найбільше потребує. Прагнення творити добро має стати візитною карткою нашого міста, усього ірпінського краю», – підкреслив Микола Іванович.

vidserciadosercia001 vidserciadosercia002

Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський у вітальному слові схвалив проведену фондом «Від серця до серця» роботу в нашому регіоні. Адже вже багато років поспіль Микола Ревтов, керівник фонду, разом зі своєю командою організовує новорічно-різдвяне свято для юних ірпінців.

vidserciadosercia003 vidserciadosercia004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Присутні, юні ірпінці та гості міста, отримали подарунки від Міжнародного благодійного фонду «Від серця до серця». Діти поверталися додому з барвистими пакунками й щирими позитивними емоціями від переглянутої вистави.