Рубрики
Інформаційно-туристичний центр АНОНСИ

ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО!

ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО!Наприкінці березня Інформаційно-туристичний центр Ірпеня розпочинає сезон екскурсій для жителів та гостей міста.

До шкільних канікул, що триватимуть з 21 по 29 березня, центром розроблено два екскурсійні маршрути, які відтепер зможе відвідати кожен охочий.

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ МІСТОМ ІРПІНЬ
«ПОГЛЯНЬ, ДЕ ТИ ЖИВЕШ»
(автор екскурсійного маршруту – Олена Плаксіна)

Це подорож від минулого до сьогодення місцями, де жили видатні постаті ХХ сторіччя: поет і перекладач Максим Рильський, диригент Володимир Йориш, художник Володимир Сидорук, майстер модельного взуття Андрій Човник, співачка Оксана Петрусенко, письменниця і видавець Ольга Прохасько, поет і прозаїк Борис Пастернак, фундатор української школи гомеопатії Дем’ян Попов та інші.

Зупинки на маршруті:
• Залізничний вокзал, з якого розпочалася історія Ірпеня;
• Санаторій «Ірпінь»;
• Цілюще джерело і прадавній дуб;
• Національний університет державної податкової служби України;
• Парк дружби ім. З.Алієвої та Парк ім. В.Правика;
• Центральний будинок культури.
Екскурсія завершуватиметься зустріччю-спілкуванням із місцевими творчими колективами та майстер-класом народних умільців.

ЕКСКУРСІЯ «БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ПИСЬМЕННИКІВ – УКРАЇНСЬКИЙ ПАРНАС»

Це подорож у світ української літератури, що здебільшого творилася саме в Ірпені. Знайомство з її творцями та легендами, що тісно пов’язані з їхніми іменами. Прогулянка містичними стежками творчості та натхнення.

Екскурсія завершуватиметься чаюванням і зустріччю з українськими письменниками, після чого відвідувачі матимуть змогу придбати книжку з автографом автора за ціною видавництва.

Екскурсії проходитимуть щосуботи. Вартість квитка: дитячий – 20, а дорослий – 30 грн.
Записатися на екскурсію можна, зателефонувавши за номером: (04597) 540-70 або (067) 299-21-87 з 9:00 до 17:00 (окрім суботи та неділі).

Інформаційно-туристичний центр запрошує до співпраці людей, котрі мають бажання вивчати історію рідного міста та брати участь у проведенні екскурсій.

Василь ЧЕРНЯВСЬКИЙ,
завідуючий Інформаційно-туристичним центром