Рубрики
ВИСТАВКИ РЕПОРТАЖІ Централізована бібліотечна система

В Ірпені відкрилася виставка «Київщина на картах XVI-XIX століття»

5 квітня, в центральній бібліотеці Ірпеня відкрили виставку «Київщина на картах XVI-XIX століття», на якій представлено 16 карт періоду XVI-XIX століття.

Варто зазначити, що Ірпінь став першим містом на Київщині, після представлення оригінальних карт в Державному архіві Київської області де експонується дана виставка.

Головна концепція виставки: Київщина – Україна – Європа – Світ. Мета виставки: популяризувати історичний потенціал та культурне значення Київщини, підтвердити внесок України у загальноєвропейську історію та культуру, привернути увагу до історії України, розкрити зв’язки між країнами Європи та України, засвідчити загальнокультурну цінність старовинних історичних карт.

Презентувала виставку та ознайомила присутніх з представленими експонатами головний спеціаліст відділу використання громадських документів Державного архіву Київської області Рена Коваленко.
Виставка триватиме до 17 квітня. Кожен охочий має змогу ознайомитися з унікальних експонатами в Ірпінській центральній бібліотеці.

Джерело: КОДА