Рубрики
Дитячий хореографічний ансамбль танцю «Едельвейс» КОНЦЕРТИ Народний хор ветеранів війни та праці клубу «Пам’ять» РЕПОРТАЖІ Чоловічий народний муніципальний ансамбль «Ясени»

В Ірпені відзначили День працівників культури та аматорів народного мистецтва

IMG_1343(1)16 травня працівники культури відзначали святковим концертом своє професійне свято.

На урочистості завітав голова ірпінської міської ради Володимир Скаржинський разом зі своїми заступниками. Очільник міста побажав усім плідної творчості й наснаги та зазначив: «Хотів би, щоб ми нікого не втрачали, щоб усі наші колективи тільки розвивалися, то ж влада робить усе можливе для того, щоб так і сталося».

Ще більше цього хотіли б самі працівники культури, які на жаль, на сьогодні є найбільш вразливою категорією серед працюючого населення, людьми, яких, мабуть, тільки й тримає, що пісня чи танець, хоча часто – зовсім не до пісень і танців.

Начальник відділу культури і туризму Євгенія Петрівна Антонюк привітала усіх працівників галузі культури, а також тих, хто своїм небайдужим ставленням та наполегливою щоденною працею возвеличує українську культуру. Вона сказала: «Я не буду Вас сьогодні агітувати. Бо той ентузіазм і відданість справі, за яку, на жаль, держава встановила не дуже велику заробітну плату, й так говорить про те, що ви заагітовані. Ми сподіваємося, що все-таки і до культури прийде черга, як до медиків та педагогів».

Євгенія Петрівна подяку висловила усім керівникам підлеглих відділу культури установ, кращих гуртків і колективів, громадським діячам, які дуже активно включилися у роботу.

Не залишилися без уваги й люди, які не працюють в закладах культури, але творять, зберігають, популяризують та передають культуру нашим нащадкам – художникам, поетам та прозаїкам, майстрам декоративного та прикладного мистецтва.

Після вручення грамот розпочався концерт, у якому взяли участь: зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Едельвейс», вихованці дитячої музичної школи, поетеса Юлія Бережко-Камінська, народний хор ветеранів війни та праці «Пам’ять», ансамбль «Берегиня» та народний муніципальний чоловічий вокальний ансамбль «Ясени».

denkul