Рубрики
ВІДГУКИ ТА ПОРАДИ

Відгуки про виставку Августи Леонтович «Жити – красу творити»

[dropshadowbox align=»center» effect=»horizontal-curve-bottom» width=»600px» height=»» background_color=»#87CEEB» border_width=»1″ border_color=»#dddddd» ]Ми в захопленні від таланту, мудрості, доброти, порядності чудової Августи Костянтинівни! Дякуємо! Так тримати!

З повагою і любов’ю Кінзерські Н.Є. і А.[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=»center» effect=»horizontal-curve-bottom» width=»600px» height=»» background_color=»#ffffff» border_width=»1″ border_color=»#dddddd» ]Дякую за приємні враження! Творчого натхнення і ще багато, багато цікавих і гарних робіт.

Знахарчук А.В.С.В.[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=»center» effect=»horizontal-curve-bottom» width=»600px» height=»» background_color=»#87CEEB» border_width=»1″ border_color=»#dddddd» ]Дуже вдячна за зустріч з прекрасною людиною, своєю першою вчителькою, поетесою, творчою жінкою. В захопленні від її енергетики, яку Августа Костянтинівна передає нам, її учням.

Попова А.[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=»center» effect=»horizontal-curve-bottom» width=»600px» height=»» background_color=»#ffffff» border_width=»1″ border_color=»#dddddd» ]Дякую своїй учительці, що посіяла в мені зерна добра, освіти, майбутньої професії, за презентацію свого таланту, за надзвичайної краси і довершеності витвори мистецтва, за змістовну зустріч, що залишиться в пам’яті на тривалі роки. Августо Костянтинівно! Ворзельська школа ніколи не забуде того внеску, який зробили Ви у виховання кількох поколінь ворзелян. Хай життєва дорога подовжується до нескінченності, хай Бог дарує здоров’я, натхнення до творчості; високих вам злетів у реалізації Ваших чудових проектів.

З повагою,

Ірина Тищенко, учитель, викладач, учениця[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=»center» effect=»horizontal-curve-bottom» width=»600px» height=»» background_color=»#87CEEB» border_width=»1″ border_color=»#dddddd» ]Живіть, творіть –

Красу природи

В’яжіть, малюйте –

Рідний край

Щоб з сином,

В радості й біді

Були щасливі на землі

Наконечна С.І., Мороз Н.В.[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=»center» effect=»horizontal-curve-bottom» width=»600px» height=»» background_color=»#ffffff» border_width=»1″ border_color=»#dddddd» ]Не секрет, що справжній митець і його доробок, його творчість – не по сцті його життя. Робота пані Августи тому доказ!

Дивишся цю невеличку, але ємку виставку, слухаєш оповідь майстрині і бачиш багатющий внутрішній світ справжньої Людини. Вдячна за те, що торкнулася серцем такої краси, такого розмаїття!

Вдячна і працівникам музею за організацію такої чудової виставки.

Тетяна Федорова[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=»center» effect=»horizontal-curve-bottom» width=»600px» height=»» background_color=»#CD0000″ border_width=»1″ border_color=»#dddddd» ]А деякі відгуки потрібно бачити.[/dropshadowbox]

Відгуки про виставку Августи Леонтович «Жити – круса творити»

Відгуки про виставку Августи Леонтович «Жити – круса творити»

Відгуки про виставку Августи Леонтович «Жити – круса творити»