Рубрики
ПАРКИ РЕПОРТАЖІ

Відкрито оновлений парк ім. Правика

Оновлений парк ім. Правика відкритоПерерізанням червоної стрічки 19 грудня було відкрито міський парк відпочинку ім. Правика. Допомагав в цьому меру міста Святий Миколай.

Після урочистої промови Володимир Карплюк надав слово батькам героя чорнобильця-ліквідатора Володимира Правика, в честь якого і названо парк. Батьки виразили вдячність ірпінчанам та меру за вшанування пам’яті їхнього сина.

Відвідали парк у цей день близько двох тисяч гостей. Найбільшу цікавість в дітей викликали прикраси парку, однією з яких був будиночок Святого Миколая, де вистроювалися величезні черги охочих сфотографуватися зі Святим Миколаєм.

Можна сказати, другим відкриттям, було запалення вогнів Новорічної ялинки о 17 годині. По всьому парку пропонувалися різноманітні розваги.

Оновлений парк ім. Правика відкрито

Розігрувалася цікава лотерея: ще під час відкриття скверів по вулицях Грибоєдова та Миру, де традиційно були приготовані дерева бажань, Володимир Карплюк пообіцяв, що 20 побажань з цих дерев будуть виконані під час відкриття головної ялинки міста 25 грудня. І от, пройшла лотерея, за якою було визначено ці 20 побажань. А побажання діти мають дуже різноманітні. Це були: цуценя, велосипед, санки, ігрова приставка, лялька, залізна дорога, зайчик, більше парків для дітей, планшет. Та були діти, які бажали, щоб збулися всі бажання, щоб війна скінчилася, щоб настав мир в Україні.

Оновлений парк ім. Правика відкрито

Якщо ви досі не написали листа святому Миколаю, у вас є ще змога, адже новорічна пошта Святого Миколая працює аж до Йордану, до завершення різдвяно-новорічних свят. А будиночок Святого Миколая працюватиме до самого Нового року щоденно. Тому кожен зможе прийти з дітками, аби ті розказали вірші, сфотографувалися і взяли участь у майстер-класах.

Відкриття парку ім. Правика

Гості мали змогу не тільки послухати пісенне шоу за участю кращих фольклорних колективів Ірпіня і Київщини, але й співати з ними. На святковому ярмарку працював гостинний двір, це ярмарок благочинності. Той, хто придбав на цьому ярмарку будь-яку домашню випічку, вніс свою маленьку лепту для допомоги військовим, які зараз перебувають в зоні АТО.

До дна були вичерпані два великі казани куліша, приготовленого ірпінським козаком Валерієм Романенком.

Одним словом, співали, розважались, знайомились, зустрічали різдвяно-новорічні свята, адже як колись говорили на Україні: від Миколая до Йордана, Миколай починає свята, а Водохреща, тобто Йордан, його закриває.

Більше фото з відкриття  тут.