Рубрики
Ірпінський історико-краєзнавчий музей ВИСТАВКИ РЕПОРТАЖІ

Виставка ялинкової іграшки

Виставка ялинкової іграшкиВ Ірпінському історико-краєзнавчому музеї триває виставка ялинової іграшки.

На виставці представлено близько сотні ялинкових прикрас другої половини ХХ століття з найрізноманітніших матеріалів (скла, картону, дерева). Тут можна побачити традиційних новорічних персонажів, героїв улюблених казок, скляні та ватні дари лісу та лану.

Цікаві експонати для виставки у музеї презентувала родина художника Володимира Сидорука – новорічні прикраси у вигляді електричних лампочок з нанесеним малюнком. Такі прикраси на ялинку Володимир Сидорук виготовляв для своїх дітей власноруч у післявоєнні роки.

«Ця виставка ніколи б не відбулася, якби не допомога наших відвідувачів, які передавали до музею ялинкові іграшки свого дитинства. Ми дуже вдячні нашим дарувальникам, – сказав директор музею Анатолій Зборовський. – Сподіваємось, що й надалі новорічна колекція музею буде поповнюватися завдяки щирому бажанню відвідувачів».
Ірпінь, Виставка ялинкової іграшкиВиставка ялинкової іграшки Виставка ялинкової іграшки Виставка ялинкової іграшки Виставка ялинкової іграшки Виставка ялинкової іграшки