Рубрики
Народний хор ветеранів війни та праці клубу «Пам’ять» РЕПОРТАЖІ

Зустріч із хором «Пам’ять»

Зустріч із хором «Пам'ять»29 квітня в Ірпінській загальноосвітній школі №13 відбулася дуже приємна,зворушлива зустріч із високопрофесійним колективом-народнимаматорським хором «Пам’ять» Ірпінського будинку культури. Ця зустріч була присвячена 30-річчю існування цього неймовірно натхненного та яскравого колективу. Цікаво , що серед учасників хору була учасниця ІІ світової війни, Сталінградської битви Кулініч Валентина Гаврилівна, якій цього року виповниться 95!!!років,а енергії,завзяття,краси голосу та бадьорості-на заздрість молодим! Перед виступом хору учні школи підготували подарунок у вигляді пісень та віршів,які гучними оплесками супроводжувалися учнями та гостями свята.
Та коли хор розпочав свій виступ,то завмерли всі від майстерності,потужності та краси виконання пісень, які були присвячені перемозі у ІІ світовій війні, волі за незалежність. А під час виконання пісні «Помолимося» усі разом піднялися та вшанували пам’ять про загиблих у страшній війні.
Наприкінці виступу директор школи Захлюпаний Володимир Миколайович вручив колективу подяки, а учні школи віддячили за концерт квітами та бурхливими оплесками. На згадку про зустріч до музею школи було передано книгу,листівки та пам’ятні значки від учасників колективу.

Надовго в пам’яті учнів залишиться цей виступ, адже хор «Пам’ять» дарує натхнення,спогади та емоції. Здоров’я та енергії хочеться побажати всім учасникам колективу і ще багато років радувати своїх прихильників чудовими піснями!

Зустріч із хором «Пам'ять»

Зустріч із хором «Пам'ять»

Зустріч із хором «Пам'ять»

Зустріч із хором «Пам'ять»