Рубрики
Централізована бібліотечна система

Тиждень культури. День другий

dar4 листопада в Ірпінській Центральній міській бібліотеці в рамках Тижня культури пройшов день відкритих дверей. В читальній залі бібліотеки проводились екскурсії по центральній міській бібліотеці для дорослих і міській бібліотеці для дітей та показ відеорозповіді про їхню роботу «Даруємо людям зустріч з книгою і радість спілкування»; виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва; виставка робіт творчих гуртків для дітей; був представлений найкращий книжковий фонд і матеріали краєзнавчої кімнати.

Директор міської бібліотечної системи Олена Циганенко розповіла гостям історію розвитку бібліотечної справи в місті, поділилася особистими спогадами та планами на майбутнє. А планують вони створити свій веб-сайт, запровадити бібліотечне програмне забезпечення, створити електронний каталог і т. ін.

Невимушена атмосфера, посмішки, читання власної поезії та співання пісень – такі зустрічі влаштовують нам в бібліотеці її працівники, які завжди активні, сучасні і цікаві до всього. Саме вони зробили Ірпінську бібліотеку місцем зустрічі книголюбів, громадських організацій, політиків, активістів, поетів і прозаїків.

dedut

Продовженням заходу стала літературно-музична година «Запрошує літературна студія «Дебют»». Вже 25 років студія гуртує довкола себе поетів Приірпіння і налічує на сьогоднішній день 20 членів. Її засновником був журналіст Станіслав Левандовський, а тепер нею керує Олена Циганенко. За чверть віку «Дебютівцями» написано дуже багато віршів та пісень, видано книжок та збірок. На творчому вечорі членів студії привітав начальник Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Анатолій Калинка; вручив подарунки і грамоти.

SAM

Виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

SAM

SAM_6292

SAM_6290

Виставка Івана Рябчука

SAM_6348

Виставка робіт творчих гуртків для дітей.

dity

dity

«Запрошує літературна студія «Дебют»»

debut89

debut

debut1

P1290909

P1290940

IMG_7298

IMG_7305сс

Библиотека, Дебют