Рубрики
Клуб мікрорайону Романівка КОНЦЕРТИ РЕПОРТАЖІ

День відкритих дверей. Клуб Романівка

1Тиждень культури в Ірпені, започаткований начальником Відділу культури, національностей та релігій Анатолієм Калинкою, це можливість кожному закладу себе представити, показати свої найкращі сторони і поділитися досвідом, який він отримав за роки праці.

5 листопада свій заклад, клуб мікрорайону Романівка, представила його директор Зінаїда Тимошенко.

На базі клубу працює творче об’єднання, яке згуртовує в своїх лавах рукодільниць. Майстрині плетуть гачком, в’яжуть, вишивають бісером та стрічками. Також до гуртків та на майстер-класи ходять маленькі діти. В клубі є відділення з книжками, які частіше ходять почитати пенсіонери. На базі клубу функціонує тенісний гурток для молоді, працює два рази на тиждень безкоштовно, періодично проводяться змагання. Є дискотека. Влаштовуються концерти рок-групи «Декабристи».

В планах Зінаїди Тимошенко створити клуб для літніх людей.

Тиждень культури в Ірпені, започаткований начальником Відділу культури, національностей та релігій Калинкою Анатолієм, це можливість кожному закладу себе представити, показати свої найкращі сторони і поділитися досвідом, який він отримав за роки праці. 5 листопада свій заклад, клуб мікрорайону Романівка, представила його директор Зінаїда Тимошенко. На базі клубу працює творче об’єднання, яке згуртовує в своїх лавах рукодільниць. Майстрині плетуть гачком,в’яжуть, вишивають бісером та стрічками. Також до гуртків та на майстер-класи ходять маленькі діти. В клубі є відділення з книжками, які частіше ходять почитати пенсіонери. На базі клубу функціонує тенісний гурток для молоді, працює два рази на тиждень безкоштовно, періодично влаштовуються змагання. Є дискотека. Влаштовуються концерти рок-групи «Декабристи».

Гостям була представлена невелика частина виставки виробів гуртка «Умілі руки» та відеоролик про концертну діяльність рок-групи «Декабристи». Завершальни акордом вечора став концерт гурту «Декабристи».

Інтерв’ю «Декабристів» журналу «Славянский Рок» тут.

desembrists

desembrists1

desembrists2

desembrists3

Виставка виробів гуртка «Умілі руки»

P1300075P1300240P1300238P1300077P1300079P1300082P1300247