Рубрики
АНОНСИ

Кінець тижня — заплановані події

Кінець тижня - заплановані події19 грудня провести час з родиною можна на відкритті о 13:00 оновленого міського парку культури та відпочинку імені Правика. О 17:00 запалення міської ялинки та зустріч зі Святим Миколаєм.  З нагоди свята у центрі парку відкриють казковий будиночок Святого Миколая, де протягом усіх новорічних свят організовуватиметься робота з дітьми за спеціально розробленим планом; працюватиме ярмарок та благодійний розпродаж. Також в програмі: народні гуляння, ігри для дітей, новорічний ярмарок, козацький куліш. Приходьте з дітками! Адреса: Ірпінь, перехрестя вулиць ІІІ-го Інтернаціонату та Садової.

20 грудня з 10:00 до 16:00 в Ірпені біля кінотеатру «Перун» відбудеться збір необхідних речей для батальйону «Азов».

Основні потреби: джгути, противірусні препарати, консерви, пакетований чай та розчинна кава, печиво, цукерки, сухофрукти, горіхи, зимові шкарпетки, шапки, рукавиці, балаклави, устілки, термо білизна, зимова натільна та спідня білизна, камуфляжний одяг, берці, спальники, карімати та цигарки. Також можна передати бійцям посилку-подарунок, в яку покласти дитячий малюнок, лист, оберіг, молитву та солодощі. Волонтери групи «Українська Революція» закликають відгукнутися усіх небайдужих, аби зібрати речі, необхідні солдатам, які воюють в зоні АТО.

А от дитячій аудиторії в цей день в парку імені Правика буде запропоновано: 11:00-13:00 різноманітні розваги з Миколаєм і аніматорами; 13:00-17:00 творчі майстер-класи у будиночку Святого Миколая.

Також 20 грудня о 15:00 в Центральному будинку культури відбудеться благодійний концерт у підтримку бійців АТО «Життя продовжується».

Вхід від 20 грн (благодійний внесок).

21 грудня з 11:00 до 14:00 в Центральному будинку культури відбудеться звітний концерт студії танцю «Emerald». А в парку імені Правика продовжуватимуться розваги з Миколаєм і аніматорами та майстер-класи у будиночку Святого Миколая.