Рубрики
ДУХОВНЕ ЖИТТЯ РЕПОРТАЖІ

Привілей бути жінкою

Що вимагає соціум від жінки 21 століття? Не так багато. Лише виглядати красиво, побудувати кар’єру, займатися активною соціальною діяльністю, бути ідеальною дружиною і зразковою мамою. А ще вміщати ці всі якості в одній людині і безтурботно розміщувати пости про своє яскраве життя в Instagram.

Так, виклики не з простих. Наскільки цей образ можливий і як наблизитися до заповітного «ідеалу», спитаєте Ви? Якраз з цим ми намагалися розібратися на зустрічі для прекрасної половини Lady’sBrunch, організатором якої виступила Ірпінська Біблійна Церква.

Привілей бути жінкою

Сонячний ранок 4 червня розпочався з надшвидкого вибору сукні – обов’язковий дрес-код. Мій вибір зупинився на персиковому платті з ніжними піонами. Рішення виявилося вдалим — я гармонійно вписувалася в інтер’єр з величезними яскравими квітами. За декілька метрів до входу було чути легку приємну музику – помилитися з місцем проведення заходу стало просто неможливо. При вході в зал зустрічали парубки в яскравих краватках, які люб’язно проводили на місця за столами. Поступово приміщення наповнювалося учасницями бранчу – 150 учасниць в елегантних платтях, з посмішками і ледь помітним запитанням в очах «якщо це початок, то що ж нас чекає далі?».

Привілей бути жінкою

Офіційну частину представляли три основні теми – краса та стиль, жінка у суспільстві та у сім’ї. Лейтмотивом стала паралель між  сучасною леді та зразковим образом жінки, яку мудрий Соломон описував у 31 розділі Притч (Біблія, Старий Заповіт). Виявляється, багатогранність і поліфункціональність жіночої натури – це не наслідок емансипації і суспільного прогресу. З давніх давен вправна господиня успішно справлялася і з домашніми справами, доглядала за собою, турбувалася про інших, нужденних. Детальніше розібратися у визначених темах нам допомогли: стиліст, засновниця студії «Ліса», Ольга Попова (м. Київ), лікар, громадський діяч Руслана Харковенко (м. Вінниця) та експерт з сімейного тайм-менеджменту, засновниця проекту «Flymama» Світлана Гончарова.

Привілей бути жінкою

Окрім теоретичної частини, ми відвідали на вибір два майстер-класи. Серед них вивчення базового гардеробу та типу фігури, основи правильного харчування та смачний майстер-клас на приготування корисних смузі в домашніх умовах. Особисто мене зацікавила тема «Ціль: досягнути не здаватися», оскільки «заставляла» давно себе пройти професійну сертифікацію, і все опускалися руки. Тепер у мене є місяць натхнення і підбадьорення у вигляді призу від спікера Марини Фостенко.

Привілей бути жінкою

«Це був чудовий час! Надзвичайно затишна атмосфера, смачний фуршет і надихаючі спікери», – ділилася своїми відчуттями компанія симпатичних жінок, переселенок з Донбасу, для яких організатори зробили подарунок у вигляді участі у заході.

У чому найбільша спрага жінки? У такому нелегкому запитанні допомагав розбиратися чоловік – Станіслав Грунтковський, пастор ІБЦ, щасливий сім’янин та батько трьох синів. Романтика, незалежність, реалізація… проте найбільше бажання серця знаходиться глибше –  кохати і бути коханою. Роздумуючи над Божою любов’ю, як еталоном безмежної покриваючої любові, ми досліджували молитву «Отче наш» і наткнулися на слова «нехай буде воля Твоя…». Ось в чому виражається спрага жінки – шукати волю Бога у своєму житті.

Привілей бути жінкою

День пройшов інтенсивно, від ідей і планів паморочиться голова, тому з нетерпінням очікую наступні зустрічі, де можна винирнути с денної суєти і на 120%  відчути себе леді.

Інформація про подальші зустрічі дивіться ТУТ.

Яся СИДОРЧУК