Рубрики
Будинок культури «Чотири леви» КОНЦЕРТИ РЕПОРТАЖІ

Юні зірочки в БК «Чотири леви»

Звітний концерт – це завжди дуже емоційна подія, що викликає бурхливі емоції, хвилювання і радість виступаючих.  Для багатьох колективів художньої творчості він є традиційним заходом по закінченню навчального року.

Ось і 4 червня 2016 року, в прекрасний літній день, своїми досягненнями дивували юні таланти Студії хореографічного мистецтва «Dance stream studio».

Юні, талановиті, яскраві зірочки запросили глядачів у яскраву подорож сторінками свого творчого життя, дарували чудові номери своїм батькам, гостям та знайомим. Нові танці та пісні, яскраві костюми, сяючі посмішки та очі артистів не залишили байдужими  жодного присутнього в залі!

Діти призери багатьох обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів, а допомагають їм розкрити свій талант молоді, крокуючі в ногу з часом  керівники: Анна Обіход, Марія Притуленко.

Півтори години подорожі промайнули як одна хвилина. Наприкінці свята зі словами вдячності і привітання до вихованців звернулася керівник студії Марія Притуленко.

Ми вітаємо маленьких зірочок з успішним завершенням свого першого, творчого, навчального року, бажаємо впевнено крокувати до творчості, успіху та перемог. Окрема вдячність директору Будинку культури «Чотири леви» Леоніду Драпу, за надану можливість провести цей чудовий святковий концерт у стінах осередку культури, та усій творчій групі за прекрасну атмосферу свята.