Рубрики
ПАРКИ РЕПОРТАЖІ ФЕСТИВАЛІ

Сімейний фестиваль «Дні натхнення в Ірпені»

P1410646З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

У всі часи за ставленням держави, а також за становищем родини в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливе співіснування інституцій сім’ї і держави  — необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

Власне, мабуть, десь такі роздуми і завершилися створенням Міжнародного дня сім’ї, що святкується щорічно 15 травня.

А 16 травня в Ірпені в парку ім. Правика пройшов Перший Сімейний Фестиваль «Дні натхнення в Ірпені», який організували Єлізавета Чуприна – голова ГО Центр сімейного розвитку «Щаслива родина» та Олена Коршак  – керівник Студії танцю «Emerald».

Місією фестивалю було заявлено: об’єднати всіх членів родини; нагадати, що найголовніше в житті – це щаслива родина; показати сучасні можливості для відпочинку та особистого розвитку; ознайомити зі світовими підходами до розвитку дітей; відкрити своє серце тим, хто цього потребує.

P1410652

Парк було поділено на умовні зони, в яких проходили окремо майстер-класи розпису ляльок з глини, створення ляльок мотанок, гри на ударних, басгітарі, синтезаторі та багато інших.

Розважальна програма була націлена переважно на дітей: проводили спортивні конкурси, квести, розмальовували розмальовки, дарували подарунки.

Для батьків та для тих, хто очікує малюка проводили лекції.

Також гостям було запропоновано розпис хною та дитячий аквагрим.

В рамках Фестивалю пройшов ярмарок, де всі охочі мали змогу придбати товари для творчості, іграшки та книжки, одяг та аксесуари, ексклюзивні хенд-мейд вироби, зроблені з любов’ю українськими майстрами.

Закінчилося свято шоу мильних бульбашок.

Більше фото тут.