Рубрики
Ансамбль старовинної пісні «Джерело» Дитячий хореографічний ансамбль танцю «Едельвейс» КОНЦЕРТИ Міський будинок культури Народний вокально-хоровий ансамбль «Ірпінчанка» Народний хор ветеранів війни та праці клубу «Пам’ять» Народний чоловічий вокальний ансамбль старовинної та сучасної козацької пісні «Хортиця» РЕПОРТАЖІ Чоловічий народний муніципальний ансамбль «Ясени»

Тиждень культури. Міський будинок культури

edelveisУчора у міському будинку культури, що по вул. 74-ї Стрілецької дивізії в Ірпені, відбувся день відкритих дверей у рамках проведення Тижня культури в Ірпені.

Відкриті репетиції та експозиції з історії колективів художньої самодіяльності завершилися концертом для повної зали глядачів. Виступали і старі, й малі. Танцювальні композиції демонстрували глядачам учасники дитячого хореографічного ансамблю «Едельвейс».

Як завжди радували своєю творчістю відомі в Ірпені та далеко за його межами колективи – ансамбль старовинної пісні «Джерело», жіночий народний вокальний ансамбль «Ірпінчанка», народний фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня», народний чоловічий ансамбль козацької пісні «Хортиця», хор ветеранів війни та праці «Пам’ять» та чоловічий народний муніципальний ансамбль «Ясени».

fainzala

muzyky

Найбільше радувало те, що у залі було чимало дітлахів. Вони не тільки дивилися виступи своїх ровесників з «Едельвейсу», а слухали народні пісні у виконанні старших колективів.

xop

Переглядали експозиції, гралися й підспівували старшим, танцювали просто в залі. Фотографували й записували виступи своїх батьків та дідів. Вони відчули себе учасниками цього мистецького дійства, з малечку призвичаюючись до народних традицій.

tanzi

Правда Ірпеня