Рубрики
Ірпінська дитяча музична школа Ірпінський історико-краєзнавчий музей Дитячий хореографічний ансамбль танцю «Едельвейс» Клуб мікрорайону Романівка КОЛЕКТИВИ КОНЦЕРТИ Міський будинок культури Централізована бібліотечна система Центральний будинок культури

Закриття Тижня культури

bandurystky7 листопада в Центральному будинку культури проходив день відкритих дверей, який співпав з днем народження будинку – 60 років з дня відкриття. Також це був день закриття Тижня культури. Протягом цілого тижня активно проходило маса культурних заходів в історико-краєзнавчому музеї, Центральній міській бібліотеці, Ірпінській дитячій музичній школі, клубі мікрорайону Романівка, Міському та Центральному будинках культури.

Минулого року відділ культури згідно наказу Міністерства культури України було перейменовано у Відділ культури, національностей та релігій. Відтоді відділ почав тісно співпрацювати з регіональною єврейською громадою міста Ірпеня, єврейською громадою смт. Ворзель та іншими громадськими організаціями національних меншин та релігійними конфесіями.

Еврейські громади Приірпіння привітали 60-літтям виступом вокальної групи «Шелом».

shelom

Керівник відділу культури Анатолій Калинка висловився за те, щоб подібні Тижні культури проводилися щонайменше раз на рік.

kalynka

Ансамбль бандуристів дитячої музичної школи

bandurystky

Ансамбль Едельвейс

edelveys

Флешмоб на державний гімн

Читали гуморески

gumor

Співали

veducha

voloshina

spivachka

Були й джазові виконавиці

jaz

Танцювали ірландські танці

irland

Вручали відзнаки

vidznaka

Презентували гуртки та студії

hurtok

Закінчилось дійство виставою музично-драматичного театру «Карнавал» «Кошик з ялиновими шишками».

P1300762